آیت الله سعیدی:

لبیك یا حسین(ع) یك شعار واقعی و اعتقادی است

لبیك یا حسین(ع) یك شعار واقعی و اعتقادی است

به گزارش جاویدانی امام جمعه قم اظهار داشت: عنوان ˮلبیك یا حسین(ع)ˮ كه در این ایام در رفتار و تبلیغات ما نقش بسته است، یك شعار و لبیك واقعی و اعتقادی است و تنها یك شعار كلامی نیست؛ اگر این لبیك با اعتقاد نباشد، رد می شود و ندای ˮلا لبیكˮ می رسد.


به گزارش جاویدانی به نقل از ایسنا، آیت الله سید محمد سعیدی بامداد امروز در شورای اداری استان قم كه در سالن معصومیه فرمانداری قم برگزار شد، عنوان كرد: ایام محرم فرصتی است به جهت اینكه با اهداف آن حضرت تطبیق بدهیم و كاستی ها را راز بین ببریم تا در خط مساقیم سیدالشهدا(ع) حركت نماییم.

وی ادامه داد: حركت اباعبدالله الحسین و قیام ایشان مجموعه ای غنی از تعالیم آزادگی و اطاعت از خداوند است و باید از این ظرفیت استفاده نمائیم، همین طور ایشان به ما آموختند كه نباید آخرت را برای مادیات و زندگی دنیا فروخت و انسان های آگاه و مومن هیچگاه نباید برنامه زندگی خودرا برمبنای دنیا فانی و زودگذر تنظیم كنند.
رئیس تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) بیان كرد: عنوان "لبیك یا حسین(ع)" كه در این ایام در رفتار و تبلیغات ما نقش بسته است، یك شعار و لبیك واقعی و اعتقادی است و تنها یك شعار كلامی نیست؛ اگر این لبیك با اعتقاد نباشد، رد می شود و ندای "لا لبیك" می رسد.
وی افزود: افرادی كه شغل و سمتی را بر عهده دارند، لازم است كه با اخلاص به انجام وظیفه بپردازند و در امتداد حفظ آبروی مردم و نظام اسلامی تلاش كنند و در امتداد كسب رضایت اهل بیت(ع)، صادقانه به خدمت بپردازند.
منبع:

1398/06/24
20:47:53
5.0 / 5
4245
تگهای خبر: زندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
جاویدانی