جایی كه خرچنگ ها آواز می خوانند انتشار یافت، یك رمان زیست محیطی

جایی كه خرچنگ ها آواز می خوانند انتشار یافت، یك رمان زیست محیطی

به گزارش جاویدانی رمان جایی كه خرچنگ ها آواز می خوانند اثر دیلیا اوئینز در ایران ترجمه و منتشر گردید.به گزارش جاویدانی به نقل از مهر، رمان «جایی كه خرچنگ ها آواز می خوانند» اثر دیلیا اوئینز با ترجمه آرتمیس مسعودی از جانب نشر آموت روانه بازار كتاب شد.
داستان این رمان در ایالت كارولینای شمالی می گذرد. جایی كهش ایعاتی در مورد «دختر مرداب» بر سر زبان هاست. وقتی در اواخر سال ۱۹۶۹ جسد چیس اندروز برازنده و خوش قیافه در آن كشف می شود، افرادی محلی فورا به كیا كلارك معروف به دختر مرداب شك می كنند. اما كیا كسی كه آنها می پندارند نیست. او دختری حساس و باهوش است كه سال ها در مردابی كه آنرا خانه می نامد، زنده مانده؛ میان مرغان دریایی، دوستانی پیدا كرده و روی ماسه های ساحل درس هایی فرا گرفته است. سپس، زمانی می رسد كه او می خواهد دریچه قلبش را به سمت انسانی باز كند و آن وقت است كه برای او اتفاقاتی غیر منتظره روی می دهد.
دیلیا اوئینز جانورشناس و نویسنده آمریكایی است كه تا كنون سه اثر مستند درباره طبیعت آفریقا منتشر نموده است و مقالات معتبری هم در نشریات طبیعت شناسی دارد و حتی برنده جایزه جان باروز هم شده است. این كتاب اولین رمان وی به حساب می آید كه با كپی رایت در ایران ترجمه و انتشار یافته است.
«جایی كه خرچنگ ها آواز می خوانند» از دیلیا اوئینز با فروشی بالغ بر ۹۰۷هزار نسخه، در صدر پرفروش ترین كتاب های سال ۲۰۱۹ تا كنون جای گرفته است.
از آرتمیس مسعودی قبل از این كتابهایی چون ما تمامش می نماییم، آلینور آلیفنت كاملا خواب است، پروژه شادی، پشت سرت را نگاه كن، وقتی خاطرات دروغ می گویند، نخستین تماس تلفنی از بهشت و جنوب دریاچه سوپریور انتشار یافته است.
نشر آموت این رمان را در ۴۸۲ صفحه با قیمت ۶۵ هزار تومان منتشر نموده است.


منبع:

1398/06/26
22:42:57
5.0 / 5
4017
تگهای خبر: بازار , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
جاویدانی