امروز در مسكو

اولین دور گفت وگوی فرهنگی ایران و روسیه برگزار می گردد

اولین دور گفت وگوی فرهنگی ایران و روسیه برگزار می گردد

به گزارش جاویدانی نخستین دور گفت وگوی فرهنگی ایران و روسیه امروز (سوم مهرماه) با حضور ابوذر ابراهیمی تركمان، رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در مسكو برگزار می گردد.به گزارش جاویدانی به نقل از مهر، به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، با عنایت به اهمیت روابط فرهنگی در توسعه مناسبات كشورها و لزوم شناخت علمی و طراحی برنامه های سودمند فرهنگی، نخستین دور گفت وگوی فرهنگی ایران و روسیه روز چهارشنبه (۳ مهرماه) با مشاركت، نهادهای علمی و تحقیقاتی دو كشور، اصحاب فرهنگ هنر و علم و حضور هیأت های عالی رتبه با حمایت سفارت جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه برگزار می گردد.

ابوذر ابراهیمی تركمان، رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی كه بنابر دعوت رسمی مقامات روسی راهی روسیه شده است، امروز (سوم مهرماه) در نخستین دور گفت وگوی فرهنگی ایران و روسیه حضور پیدا می كند.

در این جلسه علاوه بر ابراهیمی تركمان، رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و عضو شورایعالی انقلاب فرهنگی و رئیس شورایعالی ادیان، محمدعلی ربانی، رئیس مركز مطالعات راهبردی و روابط فرهنگی این سازمان، دیگر افراد و اساتید به ارائه مقالات خود خواهند پرداخت.

نخستین دور گفت وگوی فرهنگی ایران و روسیه با همكاری باغ موزه تولستوی، كتابخانه دولتی روسیه و رایزنی فرهنگی ایران در فدراسیون روسیه برگزار می گردد.

1398/07/03
14:14:18
5.0 / 5
4121
تگهای خبر: طراحی , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
جاویدانی