از ۱۴ تا ۱۶ آبان اتفاق می افتد

كدام ناشران ایرانی در نمایشگاه كتاب تركمنستان شركت می كنند؟

كدام ناشران ایرانی در نمایشگاه كتاب تركمنستان شركت می كنند؟

جاویدانی: سیزدهمین دوره نمایشگاه بین‏ المللی كتاب و كنفرانس بین المللی كتاب راه همكاری و پیشرفت از تاریخ 14 لغایت 16 آبان ماه سال جاری در محل قصر نمایشگاهی عشق آباد برپا می شود.به گزارش جاویدانی به نقل از مهر، به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، نمایشگاه كتاب تركمنستان، بزرگترین گردهمایی سالانه ناشران و نویسندگان در منطقه آسیای مركزی و قفقاز محسوب می شود. در این دوره از نمایشگاه، ناشرانی از ۲۰ كشور حضور دارند كه همچون آنها می توان به ایران، انگلستان، چین، تركیه، روسیه، فرانسه، امریكا و... اشاره نمود.
كمیته هماهنگی و پشتیبانی نمایشگاه های بین المللی با همكاری انتشارات بین المللی الهدی و هماهنگی رایزنی فرهنگی ایران در عشق آباد مانند سنوات گذشته از ماه ها قبل نسبت به گردآوری كتب ادبی، هنری و فرهنگی و نیز ارتباط با ناشران و موسسات مطرح كشورمان برای حضور هرچه بهتر در این نمایشگاه فعالیت های گسترده ای را انجام داده است كه برآیند آن حضور ۷ ناشر ایرانی در این نمایشگاه است.
ناشران ایرانی شركت كننده در این دوره از نمایشگاه عبارتند از: مؤسسه فرهنگی و هنری و انتشارات بین المللی الهدی، انتشارات متن (فرهنگستان هنر)، انتشارات بوستان كتاب، انتشارات آستان قدس رضوی (به نشر)، انتشارات دانشگاه فردوسی، انتشارات مختومقلی فراغی و انتشارات راه ابریشم.
امید است همانند سنوات گذشته با حضور فعال ناشران ایرانی در این دوره از نمایشگاه و با ارائه محصولات فاخر زمینه آشنایی هر چه بیشتر پژوهشگران، پژوهشگران با فرهنگ و تمدن ایرانی و اسلامی، گفتمان انقلاب اسلامی و اندیشه ها و رهنمودهای حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری و معرفی صنعت نشر ایران فراهم آید.


منبع:

5.0 / 5
4620
1398/08/08
09:18:24
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
جاویدانی