آثار برگزیده مسابقه كتاب دوست داشتنی من اعلام گردید

آثار برگزیده مسابقه كتاب دوست داشتنی من اعلام گردید

جاویدانی: ۱۰ اثر برگزیده مسابقه كتاب دوست داشتنی من كه به انتخاب شیوه ها و ابزارهای متفاوت و جدید برای معرفی كتاب و ترویج كتاب خوانی از جانب كودكان و نوجوانان اختصاص دارد، معرفی گشتند.به گزارش جاویدانی به نقل از مهر، معرفی كتاب یكی از شیوه هایی است كه بر مبنای آن اعضا و مربیان كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان تلاش می كنند بچه ها را این شیوه ها به كتاب خوانی تشویق كنند.
در این میان كانون فراخوان این مسابقه را تابستان ۱۳۹۸ منتشر نمود و ۲هزار و ۷۰۰ كودك و نوجوان عضو مراكز كانون سراسر كشور با ارسال ۲هزار و ۲ اثر در چارچوب فیلم، كلیپ، انیمیشن، معرفی دیواری كتاب و كتاب سازی در این رقابت شركت كردند.
بر همین اساس در مجموع از بین این آثار ۲۵۹ اثر برگزیده استانی به اداره كل آفرینش های فرهنگی كانون در تهران ارائه شد كه ۱۱۱ اثر به بخش فیلم، كلیپ و انیمیشن و ۱۴۸ اثر به معرفی دیواری و كتاب سازی اختصاص داشت كه مورد داوری كارشناسان معاونت فرهنگی كانون قرار گرفت و در نهایت ۱۰ اثر برگزیده كشوری ارائه شد.
داوران این بخش مامك یحیی پور، ملیحه باقری و مریم خاكسار تهرانی، ضمن تقدیر ویژه از كانون استان های قزوین و چهارمحال و بختیاری (به دلیل كیفیت و تنوع آثار)، از بین این آثار از كل كشور، ۱۰ اثر برگزیده را اعلام نمودند.
كتاب «یار دوست داشتنی من» و «جادوی خواندن» از قزوین، «درخت شكلات» و «چی چی قاشق و قیچی» از اردبیل، «از نزدیك تر نگاه كن» از چهار محال بختیاری، «ماهی گیر و بهار» از قم، «شكل و حرف» از گیلان، «قلب های نارنجی» از لرستان، «مهارت های زندگی برای كودكان» از مركزی و «سگی كه قار قار می كرد» از تهران برندگان مسابقه «كتاب دوست داشتنی من» شناخته شدند.
مسابقه «كتاب دوست داشتنی من» سال ۱۳۹۸ در مراكز فرهنگی هنری كانون در سراسر كشور اجرایی شد.

1398/08/28
08:12:41
5.0 / 5
4397
تگهای خبر: زندگی , شركت , فرهنگ , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
جاویدانی