آغاز سری جدید مسابقه استعدادیابی قرآنی

آغاز سری جدید مسابقه استعدادیابی قرآنی

به گزارش جاویدانی فصل نهم مسابقه تلویزیونی «اسراء» از یكشنبه ـ هفدهم آذر ماه ـ روی آنتن شبكه قرآن و معارف سیما رفت. در این فصل از مسابقه شركت كنندگانی از ۲۵ استان كشور حضور دارند و در دو بخش بالای ۱۶ سال و زیر ۱۶ سال رقابت خویش را برگزار می كنند.


به گزارش جاویدانی به نقل از ایسنا، فصل نهم مسابقه تلویزیونی اسراء كه از آن بعنوان مسابقه استعدادیابی قرآنی هم یاد می شود، از یكشنبه شب (هفدهم آذر ماه) به روی آنتن شبكه قرآن و معارف سیما رفت.
این مسابقه ساعت ۲۰ روزهای یكشنبه، سه شنبه و پنج شنبه به روی آنتن می رود و تكرار آن هم ساعت ۱۵روزهای زوج خواهد بود.
در این دوره از مسابقه داوران نسبت به دوره قبل تغییر كرده و تلفیقی از داوران جوان و با تجربه كه هر كدام صاحب عناوین گوناگونی در مسابقات قرآن هم هستند، حضور دارند. علی اكبر ملكشاهی، حامد ولیزاده و مهدی غلام نژاد تیم داوری این دوره را تشكیل می دهد.
در فصل نهم این مسابقه شركت كنندگانی از ۲۵ استان كشور حضور داشته و در دو بخش بالای ۱۶ سال و زیر ۱۶ سال رقابت خویش را برگزار می كنند. این شركت كنندگان در سه رشته قرائت تقلیدی به سبك استاد عبدالباسط، قرائت تقلیدی به سبك استاد منشاوی و قرائت تقلیدی به سبك استاد مصطفی اسماعیل به رقابت با یكدیگر می پردازند. پیشبینی می شود از هر رشته ۱۲ نفر راهی فینال مسابقات شوند.
بر طبق این گزارش كار ضبط سری جدید مسابقه تلویزیونی اسراء از هفته گذشته شروع شده و زمان بندی ضبط آن هم روزهای پنج شنبه و جمعه هر هفته خواهد بود.
اجرای سری نهم مسابقه اسراء را سید وحید مرتضوی، بر عهده دارد، او همینطور تهیه كننده این مسابقه تلویزیونی است.5.0 / 5
4461
1398/09/19
21:34:54
تگهای خبر: شركت , قرآن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
جاویدانی