رئیس سازمان نوسازی مدارس كشور:

۶۳ مدرسه در كشور به نام سردار سلیمانی راه اندازی می شود

۶۳ مدرسه در كشور به نام سردار سلیمانی راه اندازی می شود

به گزارش جاویدانی رئیس سازمان نوسازی مدارس كشور اظهار داشت: 63 مدرسه به نام سردار شهید قاسم سلیمانی در كشور ایجاد می شود.به گزارش جاویدانی به نقل از مهر، مهراله رخشانی مهر بامداد دوشنبه در آئین كلنگ زنی مجتمع آموزشی صدری نوش آباد گفت: این ۶۳ مدرسه به تعداد سالهای پر بركت این شهید والا مقام در نقاط مختلف كشور راه اندازی می شود.
وی اضافه كرد: از این تعداد، تا كنون كلنگ راه اندازی ۲۵ طرح به زمین زده شده است.
نیروی انسانی آموزش و پرورش در اصفهان به خط قرمز رسیده است
مدیركل آموزش و پرورش استان اصفهان نیز در آیین كلنگ زنی مجتمع آموزشی صدری نوش آباد با اشاره به كمبود شدید نیروی انسانی در آموزش و پرورش این استان اظهار داشت: آموزش و پرورش اصفهان در حوزه نیروی انسانی به خط قرمز رسیده است.
محمد اعتدادی گفت: برای سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ در مهرماه سال آینده افزون بر ۱۶ هزار كسری نیروی انسانی در استان اصفهان داریم كه لازم است تا مسئولان مربوطه در وزارت خانه به این مهم توجه ویژه داشته باشند.
وی بیان كرد: امسال افزون بر ۷ هزار نیروی بازنشسته در استان اصفهان جهت كمبود نیرو جذب كردیم كه این رقم قابل توجهی است كه روی كیفیت آموزش هم تاثیراتی دارد.
شرایط فضای آموزشی استان اصفهان مطلوب نیست
مدیركل آموزش و پرورش استان اصفهان اضافه كرد: دو هزار و ۳۰۰ نیرو هم در چارچوب طرح خرید خدمات امسال جذب كردیم كه علت آن هم جبران كسری نیرو بود كه با شرایط قانونی جذب شدند با این همه نیاز به جذب نیروی جدید داریم تا شرایط كیفی را ارتقا دهیم.
اعتدادی شرایط فضای آموزشی را هم در استان اصفهان نامطلوب برشمرد و اظهار داشت: فضای آموزشی استان اصفهان از لحاظ كمی و كیفی مناسب نمی باشد و مدارس فرسوده بسیاری داریم كه نیاز به بازسازی و نوسازی دارند.
وی به نقش پررنگ خیرین مدرسه ساز در استان اصفهان اشاره نمود و اظهار داشت: خیلی از واحدها و كلاس های ما در سطح استان اصفهان توسط خیرین ساخته شده است كه امیدواریم با تداوم كمك ها شاهد بهبود فضای آموزشی در استان اصفهان باشیم.منبع:

1398/11/07
13:24:14
5.0 / 5
4468
تگهای خبر: آموزش , خدمات , خرید , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان جاویدانی
جاویدانی