در نشر ستاك؛

تحصیلكرده و مرده خاص چاپ دومی شدند

تحصیلكرده و مرده خاص چاپ دومی شدند

جاویدانی: نشر ستاك دو اثر خودرا برای دومین نوبت روانه بازار كتاب كرد.به گزارش جاویدانی به نقل از مهر، نشر ستاك دو كتاب «تحصیلكرده» اثر تارا وستور و «مرده خاص» اثر آدام میتزنر را با تجدید چاپ روانه بازار كتاب كرد.
كتاب «تحصیلكرده» سرگذشت دختری است كه باوجود رفتارهای بیمارگونه‌ی پدرش و سختی هایی كه در زندگی متحمل می شود، راه خودرا به سمت آینده ای كه حتی در تصور خودش هم نمی گنجد، باز می كند و پا به دنیایی تازه می گذارد.
نویسنده این كتاب در متن آن سرگذشت خودرا در نهایت چیره دستی به رشته‌ی تحریر درآورده است. «تحصیلكرده» به بیشتر از سی زبان ترجمه شد و توانست عنوان كتاب سال ۲۰۱۸، كتاب برتر در بخش زندگی نامه و ۱۰ كتاب برتر سال را به خود اختصاص دهد.
این رمان در چاپ دوم خود با قیمت ۵۹ هزار تومان انتشار یافته است.
رمان «مرده خاص» نیز دیگر اثری است كه اخیرا برای دومین نوبت از طرف این ناشر تجدید چاپ شده است.
این اثر راوی داستانی از دو خواهر با شش سال فاصله ی سنی و تفاوت های رفتاری فاحش است. راوی ماجرای الا، یعنی خواهر بزرگ تر، آرام تر، معقول و منطقی تر است و خواهرش شارلوت برخلاف او دختری است پرشور، بی پروا، بلندپرواز و از نظر الا خیلی خیلی جذاب. شارلوت نویسنده كتابی ناتمام است كه مقرر است به زودی به چاپ برسد مرده خاص، نام داستان اوست و فضای داستانش تا حدودی برگرفته از زندگی خودش است، شخصیت های آن، دو خواهر هستند و پرونده قتلی كه در رمان جریان دارد مقرر است به دست خواهر بزرگ تر حل شود. شارلوت و الا هر كدام راهی متفاوت را برگزیده اند و آن طور كه مشخص است با وجود علاقه ای كه میان شأن موج می زند به جایگاهی كه دیگری از آن برخوردارست غبطه می خورند.
شارلوت ناپدید می شود، الا داستان نیمه تمام شارلوت را گاه به گاه می خواند، شاید رابطه ای میان «مرده خاص» و اتفاقی كه برای نویسنده اش افتاده وجود داشته باشد.
«آدام میتزنر» ساكن نیویورك سیتی است كه در منهتن به حرفه ی وكالت مشغول و نویسنده ی چندین رمان معروف است. مجله ی suspense رمان او را بعنوان یكی از برترین كتاب های سال ۲۰۱۲ انتخاب و همین طور در سال ۲۰۱۴ مجمع وكلای آمریكا كتاب را نامزد دریافت جایزه ی چكش نقره ای اعلام نموده است.
این رمان نیز در چاپ دوم با قیمت ۴۹، ۰۰۰ تومان انتشار یافته است.


منبع:

1398/11/15
22:24:08
5.0 / 5
4328
تگهای خبر: بازار , زندگی , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان جاویدانی
جاویدانی