توسط انتشارات نیروانا؛

مجموعه داستان چندین داستان منتشر می شود

مجموعه داستان چندین داستان منتشر می شود

جاویدانی: مجموعه داستان چندین داستان نوشته مریم نجف قلی زاده به زودی توسط انتشارات نیروانا منتشر و راهی بازار نشر می شود.به گزارش جاویدانی به نقل از مهر، مجموعه داستان «چندین داستان» نوشته مریم نجف قلی زاده به زودی و طی روزهای اسفند توسط انتشارات نیروانا منتشر و راهی بازار نشر می شود.
این كتاب دربرگیرنده ۸ داستان كوتاه است كه در ۴۸ صفحه گردآوری و تدوین شده اند و باتوجه به تجربیات شخصی و حالات درونی نگارنده اثر، نوشته شده اند. نجف قلی زاده گفته در زندگی، اتفاقاتی برای او و خانواده اش پیش آمده كه با الهام از آنها حوادث قصه و شخصیت های داستانی اش را خلق كرده است. یكی از داستان های كتاب هم كاملا بر طبق زندگی مادر نویسنده نوشته شده است.
نویسنده كتاب موردنظر معتقد می باشد همیشه داستان های تازه ای برای نوشتن وجود دارند چون خط به خط زندگی پر از وقایع ها بازگو كننده است و او با همین رویكرد داستان های این كتاب را نوشته است. لحن كتاب نیز اهمیت زیادی در روایت واقعیت ها دارد.
نجفقلی زاده می گوید شاید همیشه حرف های جدیدی برای گفتن وجود نداشته باشد و تمام داستان ها، پر از موضوعات تكراری چون عشق، درد، فقر، ترس و... باشند، اما بی گمان، در نظر گرفتن شیوه متفاوت روایت این داستان ها رنگ و بوی تازه ای به محتوا می بخشد.
وی همین طور درباره نگارش داستان های این كتاب كه تا چند روز دیگر منتشر و عرضه می شود، گفته است: تلاش كردم در روایت های كتاب خودم باشم. درها، شادی ها و غم هایم را لابه لای برگ های كوچك كتاب جا بدهم و آنها را با لحنی گیرا به مخاطب عرضه كنم.


منبع:

1398/11/25
14:03:56
5.0 / 5
3856
تگهای خبر: بازار , زندگی , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(3)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
جاویدانی