رئیس مركز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس خبر داد

جایزه كتاب سردار شهید اسلام حاج قاسم سلیمانی

جایزه كتاب سردار شهید اسلام حاج قاسم سلیمانی

جاویدانی: علی محمد نائینی، از برگزاری نخستین دوره دوسالانه انتخاب آثار پژوهشی در حوزه دفاع مقدس و مقاومت با عنوان جایزه كتاب سردار شهید اسلام حاج قاسم سلیمانی در سال آینده آگاهی داد.به گزارش جاویدانی به نقل از مهر، علی محمد نائینی، رئیس مركز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس، با اشاره به چهلمین سالگرد جنگ تحمیلی از برگزاری نخستین دوره دوسالانه انتخاب آثار پژوهشی در حوزه دفاع مقدس و مقاومت با عنوان «جایزه كتاب سردار شهید اسلام حاج قاسم سلیمانی» در سال آینده آگاهی داد و اظهار داشت: این جشنواره با همكاری بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و در سطح ملی توسط مركز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس انجام می شود.
وی اظهار نمود: از همه ناشران، پژوهشگران، پژوهشگران و نویسندگان و مراكز علمی و پژوهشی در حوزه دفاع مقدس دعوت می نماییم تا در این رویداد مهم علمی و فرهنگی مشاركت جدی داشته باشند.
نائینی با اشاره به موضوعات «جایزه كتاب سردار شهید اسلام حاج قاسم سلیمانی» عنوان كرد: علاقه مندان جهت شركت در این رویداد علمی و فرهنگی می توانند در حوزه های مختلف نظامی، امنیتی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، حقوقی، بین الملل، تاریخی و اقتصادی شركت نمایند.
وی متذكر شد: ذكر این نكته مهمست كه آثار ارسالی باید از معیارهای پژوهشی برخوردار باشند و طی سال های ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ انتشار یافته باشند. همین طور هم اكنون كتاب های پژوهشی مد نظر است و مقالات و پایان نامه ها در این دوره پذیرفته نخواهد شد.
مشاور فرمانده كل سپاه پاسداران اضافه كرد: دبیرخانه ای برای «جایزه كتاب سردار شهید اسلام حاج قاسم سلیمانی» پیش بینی شده است و راه های ارتباطی با دست اندركاران جشنواره به زودی اعلام خواهد شد.


منبع:

1398/11/26
20:54:25
5.0 / 5
3918
تگهای خبر: جشنواره , حقوق , شركت , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
جاویدانی