سومین شماره ماهنامه ادبی فرهنگ پایداری منتشر گردید

سومین شماره ماهنامه ادبی فرهنگ پایداری منتشر گردید

به گزارش جاویدانی سومین شماره ماهنامه فرهنگی، ادبی و خبری فرهنگ پایداری ویژه اسفند در ۴۸ صفحه با مطالب متنوع پیرامون ادبیات پایداری و نقد و تحلیل آثار ادبی دفاع مقدس منتشر گردید.به گزارش جاویدانی به نقل از مهر، سومین شماره ماهنامه فرهنگ پایداری در دوره جدید انتشار و در شماره ویژه اسفند ماه با محوریت ارزیابی كمی و كیفی جشنواره انتخاب كتاب برتر دفاع مقدس منتشر و در دسترس علاقه مندان قرارگرفته است.
در این شماره فرهنگ پایداری در بخش گفت وگوها محسن مؤمنی شریف روایت دیدار و حمایتهای سردار سلیمانی از نویسندگان دفاع مقدس را بازگو می كند همینطور در این بخش نیكنام حسینی پور مدیرعامل خانه كتاب، دكتر محمدرضا سنگری محقق و مدرس دانشگاه و دكتر محسن پرویز به طرح دیدگاه ها و دغدغه های خود پیرامون نشر دفاع مقدس، اهمیت و جایگاه جشنواره انتخاب كتاب برتر دفاع مقدس در بین جشنواره های كتاب پرداخته و خواهان مشاركت بیشتر دستگاه های فرهنگی در این حوزه و پشتیبانی از نویسندگان جوان شدند.
فرهنگ پایداری در شماره جدید با معرفی برخی تازه های نشر دفاع مقدس در این حوزه سه اثر منتشره درباره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی راهم معرفی كرده است. همینطور در بخش ادبی سراغ برخی نویسندگان و فعالان ادبی رفته و نقطه نظرات خانم خزاعی نویسنده و گردآورنده كتاب تا پلاك ۱۴۰ درباره جایگاه بانوان در داستان نویسی بعد از انقلاب را بازتاب داده است.
گزارشی از همایش خاطره نگاری دفاع مقدس، گزارش رونمایی تازه های نشر دفاع مقدس بنیاد حفظ آثار، گزارش نشست كتاب پژوهی دفاع مقدس، گفتگو با رضا اسماعیلی شاعر ادبیات پایداری، گفتگو با علی شجاعی صایین، معرفی تازه های نشر دفاع مقدس و اخبار نقد و تحلیل كتاب در استان ها ازجمله مطالب و مباحث متنوع این شماره فرهنگ پایداری است.
این نشریه به همت سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس با مدیرمسئولی داود عامری، و دبیری علی شیرین و مشاركت فكری و قلمی تعدادی از نویسندگان، فعالان ادبی و استادان دانشگاه منتشر می شود.

1399/01/03
11:50:36
5.0 / 5
2832
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
جاویدانی