گسترش شبكه اطلاع رسانی سازمان اوقاف و امور خیریه

گسترش شبكه اطلاع رسانی سازمان اوقاف و امور خیریه

جاویدانی: مدیركل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان اوقاف و امور خیریه از گسترش شبكه اطلاع رسانی این سازمان در فضای مجازی با عنوان رسامدیا همزمان با سالروز میلاد حضرت ولی عصر (عج) آگاهی داد.


به گزارش جاویدانی به نقل از سازمان اوقاف و امور خیریه، عباس لهراسبی با بیان این خبر اظهار داشت: سازمان اوقاف و امور خیریه در پنج حوزه وقف و موقوفات، امور خیریه، بقاع متبركه، مسابقات سراسری و بین المللی قرآن كریم و پشتیبانی از شركت های دانش بنیان، كارهای گسترده و متنوعی را برنامه ریزی كرده و انجام می دهد كه همه این فعالیت ها باید به صورت شفاف و دقیق اطلاع رسانی شود.
وی افزود: باتوجه به ظرفیت ها و جذابیت های شبكه های مجازی می طلبید كه سازمان اوقاف و امور خیریه برای معرفی كارهای خود در حوزه های مختلف حضور جدی تری در این شبكه ها داشته باشد.
لهراسبی اشاره كرد: فضای مجازی همه رسانه های مكتوب، دیداری و شنیداری را در دنیای ما به یكدیگر پیوند داده است و همین موضوع از اهمیت حضور ما در این شبكه ها با محوریت معرفی كارهای سازمان اوقاف و امور خیریه حكایت می كند.
او تصریح كرد: همزمان با روز ولادت حضرت ولی عصر (عج) با استعانت از خداوند متعال این توفیق دست داد كه با رصد فرهنگی و اجتماعی و انجام نیازسنجی های لازم، بطور منسجم و یكپارچه كانال های رسامدیا در شبكه های مجازی مختلف با هدف اطلاع رسانی و پوشش كامل اخبار و رویدادهای فرهنگ وقف و امور خیریه تاسیس شود.
لهراسبی همین طور ابراز امیدواری كرد این حضور یكپارچه و منسجم در شبكه های اجتماعی بتواند بیش از گذشته سبب توسعه و ترویج سنت دیرینه وقف و انجام كارهای خیریه در جامعه اسلامی شود.

منبع:

1399/01/22
13:08:45
5.0 / 5
2893
تگهای خبر: شركت , فرهنگ , قرآن , مجازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
جاویدانی