برنامه سخنرانی های تلویزیونی در ماه مبارك رمضان

برنامه سخنرانی های تلویزیونی در ماه مبارك رمضان

جاویدانی: شبكه های سیما در روزهای ماه مبارك رمضان با پخش جلسات سخنرانی های علمای دینی و اندیشمندان، درباره اهمیت و قدر و منزلت این ماه مبارك مطالبی را برای پخش در نظر گرفته اند.


به گزارش جاویدانی به نقل از ایسنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، شبکه یک سیما پیش از خبر ساعت ۲۱ هر شب در روزهای ماه مبارک رمضان، سخنان آیت الله جوادی آملی را پخش می کند. ساعت ۸: ۱۵ دقیقه هر روز هم روزه داران می توانند از سخنان آیت الله خوشوقت بهره مند شوند.
در شبکه دو سیما حجت الاسلام انصاریان در ساعت ۱۳: ۲۰ دقیقه در باب فضیلت و اهمیت ماه مبارک رمضان سخنرانی می کند.
سخنرانی خطیبانی همچون آیت الله مدرسی و حجج الاسلام سیدمهدی میرباقری، سیدحمید میرباقری و عالی هر روز ساعت ۶ بامدادان از شبکه سه سیما راهی آنتن می شود. این شبکه همین طور ساعت ۱۱ هر روز هم سخنرانی حجت الاسلام رفیعی را از حرم حضرت معصومه سلام الله پخش می کند.
شبکه چهار سیما هم سخنان آیت الله جوادی آملی را پس از افطار و سخنرانی حجت الاسلام فاطمی نیا را بامداد ها ساعت ۶ پخش می کند.
سخنرانی های حجت الاسلام پناهیان در شبکه پنج سیما هر روز ساعت ۱۶ پخش می شود. همین طور سخنرانی حجج الاسلام ماندگاری، علی پناه و عالی نیز ساعت ۲ بامدادان از آنتن شبکه پنج راهی پخش می شود.
شبکه قرآن و معارف سیما نیز در ساعت ۶: ۴۵ دقیقه بامداد سخنرانی مرحوم ایت الله مجتهدی تهرانی (ره) و ساعت ۷: ۱۵ دقیقه بامداد از مباحث تفسیری آیت الله جوادی آملی را پخش خواهدنمود. همین طور ساعت ۱۳: ۴۵ دقیقه هم آیت الله ناصری سخنانی با موضوع ماه رمضان و فلسفه روزه داری سخنرانی خواهد داشت.
سخنرانی مرحوم آیت الله حاج آقا مجتبی تهرانی ساعت ۱۶ از شبکه قرآن و معارف سیما پخش می شود. ساعت ۱ بامدادان نیز سخنرانی خطیبانی همچون حجت الاسلام سید مهدی میرباقری، انصاریان و رفیعی پخش خواهد شد.
منبع:

1399/02/08
14:08:26
5.0 / 5
2856
تگهای خبر: قرآن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
جاویدانی