همزمان با پویش ایران همدل؛

بیشتر از ۲۷۰۰ عضو صندوق اعتباری هنر تحت حمایت قرار می گیرند

بیشتر از ۲۷۰۰ عضو صندوق اعتباری هنر تحت حمایت قرار می گیرند

به گزارش جاویدانی مدیرعامل صندوق اعتباری هنر از تحت پوشش قرار گرفتن بیشتر از ۲۷۰۰ هنرمند صدمه دیده به علت صدمه های ناشی از شیوع كرونا اطلاع داد.به گزارش جاویدانی به نقل از مهر، سیدحسین سیدزاده مدیرعامل صندوق اعتباری هنر اظهار داشت: به دنبال شیوع کرونا، خسارت های مالی ناشی از تعطیلی مراکز فرهنگی و هنری کشور متأسفانه فعالان حوزه فرهنگی و هنری با مشکلات زیادی روبرو شدند و از آنجاکه اغلب هنرمندان کشور از حقوق ثابت برخوردار نیستند و با تداوم تعطیلی فعالیتهای فرهنگی و هنری نیازمند حمایت هستند، صندوق اعتباری هنر از زمان شیوع این ویروس در اوایل اسفند ۹۸ علیرغم محدودیت های بودجه ای، درصدد رفع مشکلات این قشر فرهیخته کشور است.
وی اضافه کرد: صندوق اعتباری هنر هم به پویش ایران همدل پیوست تا بتواند گامی هرچند کوچک در جهت رفع بخشی از مشکلات اهالی فرهنگ و هنر کشور بردارد. در مرحله اول اجرای این پویش با هدف پشتیبانی از اعضای صندوق، برای بیشتر از ۲ هزار و ۷۰۰ نفر در چارچوب طرح کمک مستمری، کمک هزینه معیشتی واریز شد.
مدیرعامل صندوق اعتباری هنر اظهار داشت: پویش همدلی برای ایران همدل، باهدف کمک به نیازمندان شروع شد. همکاران این مجموعه هم با تخصیص یک روز از حقوق خود به این پویش پیوستند. امیدواریم با همراهی اهالی فرهنگ و هنر بتوانیم در مراحل پس از تمامی اعضایی که در این ایام گرفتار مشکل شده اند، حمایت نماییم.

1399/02/14
20:37:46
5.0 / 5
2573
تگهای خبر: حقوق , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
لینک دوستان جاویدانی
جاویدانی