پیام دبیركل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به دنبال درگذشت رمضان عبدالله

پیام دبیركل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به دنبال درگذشت رمضان عبدالله

جاویدانی: دبیركل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با انتشار پیامی درگذشت رمضان عبدالله شلح دبیر كل سابق جنبش جهاد اسلامی فلسطین را تسلیت گفت.


به گزارش جاویدانی به نقل از ایسنا، متن پیام به شرح زیر است:
مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَی نَحْبَهُ وَمِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا

برادر عزیز و ارجمند زیاد نخاله
دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین
با سلام و احترام
درگذشت رمضان عبدالله شلح دبیر کل سابق جنبش جهاد اسلامی فلسطین را به شما، مردم فلسطین و کلیه فرزندان مقاومت تسلیت می گوییم؛ مواضع و نگرشهای داهیانه، جهادگرایانه و فرهنگی آن مرحوم در حافظه تمام جهان اسلام، اهالی فلسطین و به خصوص مردم غزه باقی خواهد ماند.
کینه و حسد ورزی صهیونیستی و آمریکایی نسبت به این قهرمان مقاوم برای بیان وفاداری و اخلاص او نسبت به میهن و مردم میهنش کافی است؛ همانگونه که ایستادگی مقاوم گونه ایشان در مقابل توطئه های عقب نشینی و شکست، بهترین دلیل برای هوشیاری و آگاهی اوست.
رمضان عبدالله حقیقتا، خلف صالح شهید بزرگ فتحی شقاقی و ادامه دهنده مسیر ایشان در مقاومت و شجاعت و جهاد و رد تمامی تقسیمات فرقه ای و طایفه ای بود و خوانش دقیقی از تمایز بین جبهه مقاومت و جبهه غفلت در کشور خود و در عرصه اسلامی و بین المللی ارائه داد.
شما هم از زمان به عهده گرفتن مسئولیت دبیر کلی جنبش جهاد اسلامی ثابت کردید که در همان مسیر گذشتگان حرکت می کنید، به خداوند سبحان اعتماد داشته و به پیروزی او ایمان دارید.
خداوند دکتر رمضان عبدالله را رحمت کند، در بهشت برین خود جای دهد و با پیامبران، صدیقین، شهدا و صالحین محشور گرداند، که حسن أولئک رفیقا.1399/03/20
21:05:10
5.0 / 5
2493
تگهای خبر: فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
جاویدانی