مهلت دریافت آثار یازدهمین همایش علمی پژوهشی سیره ی علوی به انتها رسید

مهلت دریافت آثار یازدهمین همایش علمی پژوهشی سیره ی علوی به انتها رسید

دبیر علمی یازدهمین همایش سیره علوی اظهار داشت: مهلت دریافت آثار یازدهمین همایش علمی پژوهشی سیره‌ی علوی به انتها رسید.


به گزارش جاویدانی به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین حاتمی - دبیر علمی یازدهمین همایش علمی سیره علوی- اعلام نمود: در ۱۵ تیرماه فعالیت علمی و داوری مقالات یازدهمین همایش «سیره علوی با رویکرد سلامت» به انتها رسید و در مجموع ۱۶۰ مقاله دریافت شد که دراین میان، ۹۱ مقاله پذیرش نهایی شدند. از ۹۱ مقاله دریافتی ۲۹ مقاله به صورت سخنرانی و ۶۲ مقاله به صورت پوستر توسط داوران تایید گردیده است. داوری مقالات کاملا علمی و برمبنای ساختارها و قوانین مربوط به همایش توسط اعضای هیات علمی دانشگاه های مختلف انجام شد.
وی اظهار داشت: مقالات پذیرفته شده دارای سطح علمی بالایی هستند حتی با وجود اینکه همایش امسال تک زبانه و ملی بود بازاستقبال زیادی صورت گرفت. هیچ گونه مبلغی برای پذیرش مقالات دریافت نشده و طبق روال سال های قبل همایش امسال نیز رایگان برگزار شده است و در ضمن روزهای آتی گواهی همه افرادی که مقالات آنها پذیرش شده چاپ و اسکن شده و برای آنها ارسال می شود.
حاتمی اظهار داشت: پس از نمایه شدن مقالات در isc، سی دی مقالات پذیرفته شده همایش تهیه می شود.
حاتمی در آخر اعلام نمود: در شهریور ماه امسال، همایش به صورت مجازی در دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار می گردد و صاحبان مقالات برتر به ارائه مقاله خود می پردازند.
منبع:

5.0 / 5
2274
1399/04/22
23:09:13
تگهای خبر: دانشگاه , سلامت , مجازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
جاویدانی