بیانیه مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به دنبال اهانت به رسول اكرم(ص)

بیانیه مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به دنبال اهانت به رسول اكرم(ص)

جاویدانی: مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با انتشار اطلاعیه ای، توهین رئیس جمهور فرانسه به ساحت مقدس رسول اكرم(ص) را محكوم نمود.


به گزارش جاویدانی به نقل از مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
وَمَا أَرْسَلْنَاکَ إِلَّا رَحْمَةً لِّلْعَالَمِینَ
پیام مهربانی، صلح و راستی پیامبر عظیم شان اسلام از پس قرنها همچنان به گوش میرسد و دلهای مرده و سخت را به غمزه ملاطفت و مهربانی نرم میکند. اما به گواهی تاریخ، خواب زدگان مُهر بردهان خورده، یارای پذیرفتن نور را ندارند و چنان به خوی تعصب و دشمنی دچارند که نه زیبایی را می فهمند و نه آزادی را و هر دستاویزی را بهانه دمیدن بر آتش حماقت خود خواسته و آتش افروزی بی منطق شان می کنند.
ما معتقدیم که طراحان اصلی این جریان های افراطی سردمداران نظام سلطه و صهیونیست های هتاک هستند که در این هنگامه می کوشند با تولید وحشت و خشونت به نام اسلام، نظریه ناجوانمردانه اسلام هراسی را ترویج کنند و از این آب گل آلوده طرفی برای خود ببندند که برای مردمان آن دیار ثمری جز ناکامی به دنبال نداشته است.
به رئیس جمهور فرانسه سفارش می نماییم از ترویج توهین در روزنامه ها و رسانه ها دست بردارد و با ادیان دیگر به احترام رفتار کند. تجویز توهین و اهانت به ساحت مقدس پیامبر اعظم (صلی الله مقابل وآله وسلم) به اسم آموزش آزادی بیان همچون تجویز آموزش بددهانی است و این تجویزها در نهایت به نزاع ختم می شود. به توطئه گران و طراحان این اقدامات شوم اعلام می داریم که با تولید نقاب های دروغین افراطی و خشونتی، اسلام حقیقی پنهان نمی ماند و مکرتان به خودتان باز خواهد گشت.
مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی ضمن ابراز خشم از اقدامات دامنه دار رسانه های مغرض در توهین به ساحت مقدس پیامبر نور و مهربانی، جانب داری از این رویداد شوم را محکوم می کند. هشدار می دهیم که آتشی که حالا در آن می دمید، ناگهان دامان بی کفایتی خودتان را خواهد گرفت، چونکه آزادگان و جوانمردان عالم تزویر و تاریکی را از نور و روشنی به آسانی تمیز می دهند. ما از همه مسلمانان در سراسر جهان می خواهیم با حفظ هوشیاری و بصیرت ورزی، تزویر توطئه گرائی که این بازی از پیش باخته را طرح کردند به خودشان برگردانند. ان شاءالله.
منبع:

1399/08/08
14:38:13
5.0 / 5
1282
تگهای خبر: آموزش , زیبایی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
جاویدانی