تجربه دولت سازی در چهار دهه بعد از انقلاب اسلامی بررسی می شود

تجربه دولت سازی در چهار دهه بعد از انقلاب اسلامی بررسی می شود

به گزارش جاویدانی به همت مجمع عالی حکمت اسلامی نشست تجربه دولت سازی در چهار دهه بعد از انقلاب اسلامی ۳۰ بهمن ماه برگزار می گردد.


به گزارش جاویدانی به نقل از مهر، نشست تجربه دولت سازی در چهار دهه بعد از انقلاب اسلامی پنج شنبه ۳۰ بهمن از ساعت ۱۰ الی ۱۲: ۲۰ به صورت مجازی و حضوری در سالن اجتماعات مجمع عالی حکمت اسلامی واقع در خیابان ۱۹ دی، کوچه ۱۰، کوچه ۲ برگزار می گردد. در این جلسه کارشناسان حجج اسلام والمسلمین نجف لک زایی و منصور میراحمدی در محورهای زیر به عرضه بحث خواهند پرداخت: آیا توصیفات گوناگونی که تا کنون از تجربه دولت سازی در ایران عرضه شده است، می تواند تبیینی درست از دولت سازی بخصوص بعد از انقلاب را عرضه دهد؟
بیان صدمه شناسی از تجربه دولت سازی بعد از انقلاب و بیان بایسته ها، استلزامات و مطلوبیت های دولت سازی در جمهوری اسلامی و بیان مسیر صحیح دولت و جهت گیری های جمهوری اسلامی برای دولت سازی مطلوب. بیان نسبت دولت سازی و نظریه ولایت فقیه. و…. دبیری نشست هم برعهده محسن جبارنژاد است. شرکت در این جلسه برای عموم برادران و خواهران آزاد است. علاقه مندان می توانند این نشست را به صورت زنده از سایت مجمع عالی حکمت اسلامی و اینستاگرام مجمع عالی حکمت اسلامی مشاهده کنند.

0.0 / 5
909
1399/11/26
23:17:06
تگهای خبر: شركت , مجازی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
جاویدانی