برگزاری مشروط اعتكاف در شهرهای آبی و زرد منوط به تصمیم ستاد كرونا

برگزاری مشروط اعتكاف در شهرهای آبی و زرد منوط به تصمیم ستاد كرونا

معاون راهبری و ارتباطات سازمان تبلیغات اسلامی اظهار داشت: برگزاری مشروط اعتکاف در شهرهای آبی و زرد منوط به تصمیم ستاد کرونا است.


حجت الاسلام والمسلمین روح الله حریزاوی - معاون راهبری و ارتباطات سازمان تبلیغات اسلامی -در گفتگو با ایسنا در مورد جلسه کمیته امنیتی اجتماعی ستاد ملی کرونا که امروز دوشنبه (۲۷ بهمن ماه) با حضور وزیر کشور در مورد برگزاری مراسم اعتکاف، جشن های رجبیه و شعبانیه برگزار شد، اظهار نمود: این کمیته مصوب کرد برگزاری اعتکاف مجاز باشد و در شهرهای زرد با رعایت دستورالعمل هایی همچون تعیین مکان مجاز با حضور کارشناسان وزارت بهداشت و منع حضور افراد بالای ۶۰ سال و عرضه تست منفی کرونا برای افرادی که پیش از این تست مثبت داشته اند برگزار گردد.
وی تصریح کرد: مشروح این دستورالعمل ها در ایام آتی اعلام خواهد شد. همینطور برگزاری مراسم اعتکاف در شهرهای نارنجی و قرمز ممنوع می باشد. برگزاری مراسم جشن اعیاد رجبیه و شعبانیه هم با رعایت دستورالعمل های مطرح شده در یک سال قبل و مشابه برگزاری نماز جمعه و جماعت در شهرها مجاز است.
معاون راهبردی و ارتباطات سازمان تبلیغات اسلامی افزود: البته این مصوبات برای تایید نهایی و ابلاغ به ستاد ملی کرونا ارسال شد تا با حضور رئیس جمهور در مورد آن تصمیم گیری و ابلاغ شود.0.0 / 5
885
1399/11/28
16:01:48
تگهای خبر: تبلیغات اسلامی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
جاویدانی