توسط انتشارات سیمای شرق؛

دوازدهمین عنوان مجموعه قصه های من و بچه هام چاپ شد

دوازدهمین عنوان مجموعه قصه های من و بچه هام چاپ شد

کتاب مومیایی نوشته شهرام شفیعی بعنوان دوازدهمین کتاب مجموعه قصه های من و بچه هام توسط انتشارات سیمای شرق منتشر و راهی بازار نشر شدبه گزارش جاویدانی به نقل از روابط عمومی انتشارات سیمای شرق، کتاب «مومیایی» نوشته شهرام شفیعی اخیرا با تصویرگری سام سلماسی توسط انتشارات سیمای شرق منتشر و راهی بازار نشر شده است. این کتاب یکی از عناوین مجموعه کمیک استریپ «قصه های من و بچه هام» است که این ناشر چاپ می کند.
در مجموعه طنز دروازده جلدی «قصه های من و بچه هام» که عناوین «طوطی»، «شکایت»، «تونل وحشت»، «هندوانه»، «عصرانه»، «خرمالو»، «چمدان»، «مورچه»، «سه اسب چوبی»، «تلفن»، «کارت دعوت» و «مومیایی» را شامل می شود، به علت نوع داستان و همینطور کمیک استریپ بودن این کتاب، امکان تصویرخوانی و بلندخوانی برای کودکان ۳ تا ۷ سال و همینطور مطالعه و خواندنِ متن توسط کودکان هشت سال به بالا وجود دارد.
مجموعه کتاب «قصه های من و بچه هام» داستان های طنزآمیز خانواده ای چهارنفره است که پدر خانواده روایتگری قصه ها را بر عهده دارد. خواندن ماجراهای این کتاب می تواند برای هر مخاطبی در هر سنی آشنا باشد به صورتی که به قول نویسنده، این کتاب خاطره مادربزرگ ها و پدربزرگ های هفتاد سال بعد خواهد بود.
در این کتاب ها مخاطب با اتفاقات روزمره ای مواجه می شود که برای اغلب خانواده ها رخ می دهد. بدین سان به صورت غیرمستقیم راه و روش مواجه با مسائل متعدد بخصوص موضوعات فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی را می آموزند. نگاه طنزآمیز افراد این خانواده در مقابل مشکلات و چالش های روزمره سبب می شود مخاطب با خواندن، شنیدن و دیدن تصاویر این قصه ها دنیا را از دریچه ی دید این خانواده بینند، با آنها بخندند و از شخصیت ها مطالبی بیاموزند.
کتاب «مومیایی» برای گروه سنی بالای سه سال نوشته شده و پنج داستان را با نامهای «مسافرت»، «کفش»، «مومیایی»، «قایم موشک» و «شلنگ» شامل می شود.
این کتاب با ۲۴ صفحه انتشار یافته است.


منبع:

1400/01/21
12:24:10
0.0 / 5
861
تگهای خبر: بازار , فرهنگ , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
لینک دوستان جاویدانی
جاویدانی