نمایشگاه مجازی قرآن كریم

نمایشگاه مجازی قرآن كریم

جاویدانی: بیست و هفتمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم به سبب شیوع ویروس کرونا بصورت مجازی به مدت 10 روز از 11 تا 20 اردیبهشت ماه مصادف با 18 تا 27 ماه مبارک رمضان انجام خواهد شد.


مرتضی خدمتکار – مدیرکل دفتر تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت و گو با ایسنا، با بیان این خبر که نمایشگاه مجازی قرآن کریم امسال به مدت ۱۰ روز از ۱۱ تا ۲۰ اردیبهشت ماه برگزار می شود، اظهار نمود: این نمایشگاه از دو بخش اصلی فروشگاهی و محتوایی تشکیل شده است که در بخش فروشگاهی به فروش کتاب های چاپی در حوزه دین و دفاع مقدس پرداخته می شود و به صورتی تمام کتاب های مربوط به این حوزه را که از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز داشته باشند در این نمایشگاه مجازی که از ۱۸ تا ۲۷ ماه مبارک رمضان برگزار می گردد ارائه خواهیم کرد.
وی اظهار داشت: بستر نمایشگاه مجازی قرآن همچون نمایشگاه مجازی کتاب است که به سبب شیوع ویروس کرونا امسال این نمایشگاه را به این شکل برگزار می نماییم. کتاب های ثبت شده در حوزه دین و دفاع مقدس در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بیش از ۴۰ هزار اثر است که اجازه عرضه و فروش تمام این کتاب ها در نمایشگاه قرآن فراهم گشته است.
مدیرکل دفتر تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اشاره کرد: ناشران و موسسات قرآنی می توانند از فردا در نمایشگاه مجازی قرآن به مدت پنج روز ثبت نام کنند. بعد از مرحله ثبت نام ارزیابی و پالایش صورت خواهد گرفت و آماری از حضور و میزان ناشران و موسسات قرآنی ارائه خواهد شد.
خدمتکار افزود: تمام ناشران می توانند برای ثبت نام به سامانه «خانه کتاب» مراجعه نموده و موسسات قرآنی نیز در سامانه معاونت قرآن و عترت ثبت نام اولیه را انجام دهند، ولی سامانه نمایشگاه مجازی قرآن که متعاقبا اعلام خواهد شد از ۱۱ اردیبهشت ماه در دسترس خواهد بود.
منبع:

0.0 / 5
938
1400/01/22
21:10:54
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
جاویدانی