با حكم ایوبی؛

صادقی معاون فرهنگی كمیسیون ملی یونسكوی ایران شد

صادقی معاون فرهنگی كمیسیون ملی یونسكوی ایران شد

جاویدانی: با حکم دبیرکل کمیسیون ملی یونسکوی ایران، محمدرسول صادقی بعنوان معاون فرهنگی این کمیسیون انتخاب شد.به گزارش جاویدانی به نقل از روابط عمومی کمیسیون ملی یونسکو، حجت الله ایوبی دبیرکل کمیسیون ملی یونسکوی ایران، با صدور حکمی، محمدرسول صادقی را بعنوان معاون فرهنگی این کمیسیون منصوب نمود.
در متن حکم ایوبی خطاب به صادقی آمده است:
«نظر به توان و تجربه و جایگاه والایتان در عرصه فرهنگ و رسانه به باعث این حکم به سمت «معاون فرهنگی کمیسیون ملی یونسکوی ایران» منصوب می شوید.
پیوستن مدیری خوش ذوق، کاردان و خوشنام به کمیسیون ملی یونسکو، بی شک رشد و بالندگی این نهاد کهن سال و موثر را به ارمغان خواهد آورد. از خداوند متعال موفقیت های روز افزون تان را در انجام این مسئولیت مهم خواستارم.»
صادقی متولد سال ۱۳۵۶ در تهران است که هم اکنون بعنوان دانشجوی مقطع دکترا در رشته فرهنگ و ارتباطات مشغول به تحصیل است. صادقی پیش از این بعنوان مدیر کل روابط عمومی سازمان سینمایی، مدیر روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، معاون تولید هنری بنیاد رودکی، مدیر روابط عمومی و بین الملل بنیاد رودکی، مدیر روابط عمومی و بین الملل خانه هنرمندان ایران (در دو مقطع) و... فعالیت داشته است.
وی از سال ۱۳۷۵ تا کنون در طیفی از روزنامه ها و نشریات همچون: اخبار، انتخاب، همشهری، جام جم و... مشغول به کار بوده و در سالهای اخیر سردبیری ماهنامه پاراگراف را به عهده داشت.
صادقی هم اکنون رئیس هیأت مدیره انجمن منتقدان، نویسندگان و پژوهشگران خانه تئاتر است.


منبع:

1400/02/05
13:17:35
0.0 / 5
1002
تگهای خبر: فرهنگ , كهن
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
جاویدانی