مسئول بسیج سازندگی استان مركزی:

پیوست فرهنگی فعالیتهای خدماتی جهادگران ایجاد نشاط انقلابی است

پیوست فرهنگی فعالیتهای خدماتی جهادگران ایجاد نشاط انقلابی است

به گزارش جاویدانی مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی اظهار داشت: پیوست فرهنگی فعالیتهای خدماتی جهادگران امیدآفرینی و ایجاد نشاط انقلابی است.به گزارش جاویدانی به نقل از مهر، امید محترمی ظهر یکشنبه در آغاز رزمایش بزرگ «جهاد امیدآفرینی، مشارکت حداکثری» در استان مرکزی اظهار نمود: امید آفرینی و ایجاد شور و نشاط انقلابی یکی از برنامه های مهم بسیج و سپاه در طول این سال ها بوده که بسیج سازندگی با تاکید بر ظرفیت های خود در این راستا نقش آفرینی می کنند.
وی افزود: امروز گروه های جهادی برای امیدآفرینی و ایجاد نشاط انقلابی با همه توان در صحنه حاضر هستند که در این راستا رزمایش بزرگ جهادگران استان مرکزی با عنوان «جهاد امیدآفرینی، مشارکت حداکثری» برنامه ریزی و از امروز اجرا می شود.
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی خاطرنشان کرد: یکی از مهم ترین اهداف برگزاری رزمایش بزرگ «جهاد امیدآفرینی، مشارکت حداکثری» ایجاد امید و تقویت ارتباط و اعتماد مردم به نظام اسلامی است که علاوه بر امیدآفرینی و ایجاد نشاط انقلابی می تواند برکات بسیاری داشته باشد.
محترمی اظهار داشت: اقدامات گسترده ای که در حوزه گروه های جهادی، ایجاد اشتغال، اجرای پروژه های محرومیت زدایی و سازندگی، نهضت کمک مومنانه و سایر خدمات جهادگران بسیجی انجام شده سبب شده در خلال سالیان اخیر جهادگران بیشتر از ۹۰ درصد از مناطق روستایی و مناطق محروم خدمات مؤثر عرضه کنند.
وی افزود: از آغاز رزمایش بزرگ «جهاد امیدآفرینی، مشارکت حداکثری» شاهد یک اعزام گسترده جهادگران بسیجی به مناطق محروم و اجرای پروژه ها و نهضت خدمت رسانی خواهیم بود که علاوه بر نقش آفرینی ۲۵ هزار جهادگر سایر اقشار مختلف هم در آن مشارکت خواهند داشت.
محترمی در انتها بیان نمود: پیوست فرهنگی فعالیتهای خدماتی جهادگران امیدآفرینی و ایجاد نشاط انقلابی خواهد بود و منطق رزمایش جهادگران برای امیدآفرینی کاملاً قرآنی و بر مبنای وعده های خداوند به مستضعفین و مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی است.


منبع:

1400/03/10
10:59:16
0.0 / 5
831
تگهای خبر: خدمات , زندگی , فرهنگ , قرآن
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
جاویدانی