لطمه شناسی اولین نمایشگاه مجازی قرآن كریم

لطمه شناسی اولین نمایشگاه مجازی قرآن كریم

جاویدانی: در دوازدهمین جلسه شورای مدیران معاونت قرآن و عترت، اولین نمایشگاه مجازی قرآن کریم در سال 1400 گزارش و لطمه شناسی شد.


به گزارش جاویدانی به نقل از روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در دوازدهمین جلسه شورای مدیران معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که با حضور مدیران و مسئولین اجرائی اولین نمایشگاه مجازی قرآن کریم در سالن اجتماعات این معاونت برگزار شد، دکتر فقهی زاده گزارش اجمالی از طرح برگزاری اولین نمایشگاه مجازی قرآن کریم ارائه داد و اظهار داشت:
برای برگزاری این نمایشگاه طرح مطالعاتی مفصلی تهیه کردیم و از تجربیات تمام کسانی که در سالهای قبل در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم فعالیت داشتند، بهره گرفتیم و بعد از کارشناسی های گوناگون این رویداد مهم را در دو بخش فروشگاهی و محتوایی برگزار کردیم.
دکتر فقهی زاده اظهار داشت: برگزاری اولین نمایشگاه مجازی قرآن کریم کشور از اقدامات ماندگار معاونت قرآن و عترت خواهد بود و برگزاری آن در سال های آتی تعارضی با نمایشگاه بین المللی قرآن کریم ندارد؛ و امیدواریم که به موازات آن همه ساله امکان برگزاری آن نیز فراهم شود.
معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اضافه کرد: لطمه شناسی اولین نمایشگاه مجازی قرآن کریم می بایستی به یک تجربه سازنده منجر شود و پیش بینی ما این است که این اقدام بایسته در سالهای بعد استمرار داشته باشد.
معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خاتمه به مسئولین اجرائی نمایشگاه یادآور شدند: هزینه های این نمایشگاه در دسته بندی های روشن اعلام و شفاف سازی شود؛ همین طور گزارش ا را منتشر و اولین نمایشگاه مجازی قرآن کریم را حتما تجربه نگاری نماییم و مستندات این تجربیات را جمع آوری و در اختیار علاقمندان قرار دهیم. این گام اول بود؛ ان شاء الله با برنامه ریزی های مدون و لطمه شناسانه برای دوره های بعدی زمینه سازی موثری به وجود آید.
منبع:

1400/04/19
11:26:26
0.0 / 5
807
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
جاویدانی