بخش استعدادهای نمایشنامه نویسی کتاب آواژ فراخوان داد

بخش استعدادهای نمایشنامه نویسی کتاب آواژ فراخوان داد

به گزارش جاویدانی فراخوان استعدادهای نمایشنامه نویسی کتاب آواژ منتشر و فرشته فرشاد بعنوان دبیر این بخش ارائه شد.به گزارش جاویدانی به نقل از مهر، نشر «آواژ» طی فراخوانی ویژه استعدادهای نمایشنامه نویسی و در جهت معرفی نویسندگان شایسته آثار دراماتیک، بستری را فراهم نموده تا در کنار سایر بخش های مجموعه کتاب آواژ، به چاپ آثار کوتاه نمایشی در خور توجه و معرفی نویسندگان آنها بپردازد.
«کتاب آواژ» عنوان گاه نامه ای است که با هدف بررسی و کنکاش در مسائل تئاتر با اولویت بخش نمایش نامه نویسی و نگاهی صدمه شناسانه به چاپ می رسد. این مجموعه، که تابحال با استقبال خوبی از جانب هنرمندان و منتقدان تئاتر روبه رو شده، در هر شماره مبحث مشخصی را به نقد و تحلیل فعالان و صاحب نظران عرصه هنرهای نمایشی اختصاص می دهد.
این گاه نامه در شماره پیشین خود به مسئله حقوق نمایش نامه نویسان و مترجمان آثار دراماتیک پرداخته بود که نسخه مجانی آن از سایت نشر آواژ به آدرس www.avazh.ir قابل دریافت است.
همچنین به نقل از «فرشته فرشاد» نویسنده، بازیگر و دبیر بخش استعدادهای نمایشی کتاب آواژ، متقاضیان می توانند آثار کوتاه نمایشی تألیفی خویش را حداکثر در سه هزار واژه به صورت فایل Word و با ذکر نام و شماره تماس نویسنده به آدرس avazhpub@yahoo.com ایمیل یا در فضای واتس آپ به شماره ۰۹۱۰۱۰۹۳۸۹۱ ارسال بکنند. از میان متون ارسالی آثار شایسته توسط هیات انتخاب، معرفی و در شماره های پیش روی «کتاب آواژ» چاپ می شوند.
فرصت ارسال آثار نمایشی فقط تا ۱۵ شهریورماه سالجاری خواهد بود.

1400/06/01
08:21:59
0.0 / 5
595
تگهای خبر: حقوق , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
جاویدانی