با حكم مدیرعامل كانون پرورش فكری كودكان

آیدین مهدی زاده رئیس دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی شد

آیدین مهدی زاده رئیس دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی شد

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با صدور حکمی آیدین مهدی زاده را بعنوان رئیس دبیرخانه شورای نظارت بر طراحی، ساخت و توزیع اسباب بازی منصوب نمود.به گزارش جاویدانی به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با صدور حکمی آیدین مهدی زاده را بعنوان رئیس دبیرخانه شورای نظارت بر طراحی، ساخت و توزیع اسباب بازی انتخاب کرد.
مهدی علی اکبرزاده در این حکم ضمن اشاره به شایستگی و سوابق مهدی زاده اسباب بازی ها و سرگرمی های فکری را همچون حامل های موثر فرهنگی و عوامل اثرگذار بر تعلیم و تربیت آینده سازان ایران اسلامی دانسته است.
مدیرعامل کانون هم چنین شورای نظارت بر اسباب بازی را بعنوان مرجعی برای تشخیص و ارزیابی سرگرمی و اسباب بازی در کشور عنوان کرده که علاوه بر نقش نظارتی و کنترلی، در حوزه جهت بخشی، هدایت سلایق و پشتیبانی از تولید و رفع موانع آن می تواند بسیار نقش آفرین باشد.
وی در حکم رئیس دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی، بر حمایت ویژه از تولید اسباب بازی های ملی که امکان رقابت در بازارهای بین المللی را دارند در کنار توجه ویژه به نظارت ضابطه مند بر اصول و ارزش های فرهنگ ایرانی اسلامی در ارتباط با این صنعت بعنوان یکی از اهداف اصلی پیش روی این شورا تاکید کرده است.
علی اکبرزاده هم چنین یادآور شده است: آنچه در این راه ضروری به نظر می آید اثرگذاری، هماهنگی و هم راستایی منطقی بین معیارها و شاخصهای نظارت در این شورا با ملاک های تولید یا انتشار دیگر محصولات جانبی فرهنگی مرتبط (هم چون انیمیشن های غیرایرانی) در دیگر نهادهای فرهنگی کشور است.
او در انتها ابراز امیدواری کرده است با اتکال به الطاف خدای متعال و به واسطه تلاش عالمانه و همت مجدانه تمامی کارکنان این بخش از رهگذر ملاحظه سیاست های کلان فرهنگی کشور و هماهنگی با مسؤلان دستگاههای ذیربط در راه تحقق اهداف کانون قدم های موثری برداشته شود.
لازم به یادآوری است دبیری رویداد ملی ایده آزاد و بخش علمی جشنواره ملی اسباب بازی، مسئول کمیته انتخاب فعالان صنعت اسباب بازی ایران و داوری ششمین جشنواره ملی اسباب بازی بخشی از کارنامه آیدین مهدی زاده در این حوزه می باشد. پیش از این ویدا ملکی این مسئولیت را برعهده داشت.


منبع:

1400/06/03
15:35:15
0.0 / 5
878
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
جاویدانی