آثار برتر پویش تولید محتوای سواد رسانه ای انتخاب گردید

آثار برتر پویش تولید محتوای سواد رسانه ای انتخاب گردید

به گزارش جاویدانی رئیس پویش تولید محتوای سواد رسانه ای از انتخاب 22 اثر برتر ارسالی به این پویش اطلاع داد.


به گزارش جاویدانی به نقل از مهر، حسین اسحاقی ضمن اشاره به اتمام داوری آثار رسیده به پویش تولید محتوای سواد رسانه ای اظهار نمود: هیئت داوران این آثار از میان 800 اثر دریافتی برگزیده که اسامی آنان طی روزهای آتی در سایت اختصاصی پوش اعلام خواهد شد.
وی ادامه داد: مقرر بود اختتامیه پویش در شهر تاریخی جیرفت برگزار گردد که با عنایت به شرایط حاد کرونایی کشور و جنوب کرمان، بنا بر نظر شورای سیاستگذاری مراسم لغو و هدایا، لوح تقدیر و تندیس یادبود از راه پست برای منتخبان ارسال شد.
رئیس پویش منطقه ای تولید محتوای سواد رسانه ای خاطرنشان کرد: اولین پویش تولید محتوای سواد رسانه ای از جانب این اداره کل و مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
اسحاقی ضمن اشاره به آغاز این پویش در اوایل سال 1399 با مبحث سواد رسانه ای و سبک زندگی، افزود: ارتقای کمی و کیفی صنعت تولید محتوای سواد رسانه ای در بستر شبکه های اجتماعی مهم ترین هدف پویش به حساب می آید.
وی افزود: در فراخوان همینطور امکان ارسال آثار با موضوعات «نقش فضای مجازی در معرفی شخصیت سردار سلیمانی»، «سواد رسانه ای»، «تعادل بازار محصولات کشاورزی و جهش تولید» و «نقش سواد رسانه ای در مقابله با کرونا» هم برای علاقه مندان فراهم آمد.
رئیس پویش تولید محتوای سواد رسانه ای اظهار داشت: شرکت کنندگان آثار خویش را با محتوای مردمی و حرفه ای در چارچوب های صوت، تصویر و متن در شبکه های اجتماعی داخلی یا خارجی به اشتراک گذاری گذاشته و سپس آنرا در تارنمای پویش به نشانی Mediatechs.ir ثبت کرده اند. اسحاقی با تجلیل از شبکه توسعه اجتماعی رسالت، شرکت پردازش اطلاعات مالی و مشاور سرمایه گذاری پارت بعنوان حامیان اصلی پویش بیان نمود: ریاست مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی، معاون امور محتوایی مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی، رئیس سازمان بسیج رسانه کشور و دبیر پویش هم نقش بسزایی در به سرانجام رسیدن این مهم داشته اند.


منبع:

1400/06/03
21:06:33
0.0 / 5
570
تگهای خبر: بازار , زندگی , شركت , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
جاویدانی