هم اندیشی علمی گفتمان فقه تخصصی نظام ساز

هم اندیشی علمی گفتمان فقه تخصصی نظام ساز

جاویدانی: هم اندیشی علمی گفتمان فقه تخصصی نظام ساز با حضور صاحبنظران این حوزه 22 مهرماه 1400 در محل موسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا مقابل السلام در شهر مقدس قم انجام می شود.


به گزارش جاویدانی به نقل از ایسنا، همزمان با شروع به کار شعبه قم موسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا مقابل السلام، هم اندیشی علمی گفتمان فقه تخصصی نظام ساز با حضور طلاب و فضلای حوزه علمیه قم و علاقمندان به مباحث فقه معاصر در شهر مقدس قم برگزار می گردد.
در این هم اندیشی علمی، آیت الله علیرضا اعرافی عضو شورای عالی و مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور و آیت الله علی اکبر رشاد رئیس شورای حوزه علمیه استان تهران ایراد سخنرانی خواهند داشت.

همین طور در این مراسم شعبه قم موسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا مقابل السلام با حضور آیت الله اعرافی و دیگر اساتید و مدیران حوزه های علمیه قم بطور رسمی افتتاح می گردد.
موسسه آموزش عالی امام رضا(ع) که شهریورماه سال ۸۵ در شهر تهران تاسیس و در زمینه مباحث معاصر فقهی به تعلیم و تربیت دانش پژوهان اهتمام ویژه داشته است، در سال ۱۴۰۰ باتوجه به درخواست فضلای حوزه علمیه قم جهت استفاده از دروس موسسه و فضای علمی و فقهی و بهره مندی از اساتید مبرز در امتداد راه اندازی فقه های تخصصی شعبه موسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا در قم دایر شد.

آیین افتتاح رسمی موسسه و هم اندیشی گفتمان تخصصی فقه تخصصی نظام ساز بامداد پنج شنبه ۲۲ مهرماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۰ بامداد با سخنرانی آیت الله اعرافی و آیت الله رشاد و با حضور اساتید و صاحبنظران، دانشجویان و دانش پژوهان مشتاق مباحث فقهی در محل این موسسه در شهر مقدس قم به آدرس میدان سعیدی، خیابان هفت تیر، کوچه ۱۲ تقاطع اول برگزار می گردد.
علاقمندان می توانند این مراسم را بصورت زنده و مستقیم بوسیله اسکایپ دنبال کنند.
لینک کوتاه: https: //rashad.ir/?p=4824
منبع:

1400/07/19
10:31:53
0.0 / 5
459
تگهای خبر: آموزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
جاویدانی