توسط نشر نو؛

جادوگرهای سرزمین های مرداب وارد کتابفروشی ها شدند

جادوگرهای سرزمین های مرداب وارد کتابفروشی ها شدند

جاویدانی: کتاب جادوگرهای سرزمین های مرداب نوشته کاساندرا اُدونل با ترجمه مهدی ضرغامیان توسط نشر نو منتشر و راهی بازار نشر شد.به گزارش جاویدانی به نقل از مهر، کتاب «جادوگرهای سرزمین های مرداب» نوشته کاساندرا اُدونل بتازگی با ترجمه مهدی ضرغامیان توسط نشر نو منتشر و راهی بازار نشر شده است. این کتاب چهارمین جلد از مجموعه «جهنم سیاه» است که این ناشر ترجمه اش را چاپ می کند.
مجموعه «جهنم سیاه» نوشته کاساندرا ادونل، درباره برادر و خواهری به نام گابریل و زوئه است. گابریل ۱۲ ساله و زوئه ۱۰ سال دارد و مقطع شروع داستان، جایی است که دوماه از رفتن و ناپدیدشدن پدرومادرشان می گذرد. آنها در این مجموعه با مدرسه ای روبرو هستند که دست اندرکاران و مسئولانش، یک چهره ظاهری و یک چهره واقعی دارند. آقای لیکانتروپوس مدیر مدرسه، چهره واقعی یک گرگینه را دارد. آقای پوپسکو معلم مدرسه است که چهره واقعی اش یک والیگاو است. خانم کرانشوو معلم و خانم اِلفی ناظم هم به ترتیب چهره های واقعی ترول و اِلف دارند. آقای پلکسوس نگهبان و خانم لورنس مربی بهداشت هم به ترتیب در حقیقت، کوتوله کوهستان و جادوگر هستند.
«جنگل تاریکی ها»، «چشمه جادو» و «وارثان» سه کتاب دیگری هستند که قبل تر ترجمه شان در قالب این مجموعه منتشر گردید. کتاب اول این مجموعه سال ۲۰۱۴ و دو کتاب دیگر سال ۲۰۱۵ منتشر شدند.
نسخه اصلی «جادوگرهای سرزمین مرداب» بعنوان چهارمین جلد مجموعه «جهنم سیاه» سال ۲۰۱۷ انتشار یافته است. این رمان 21 فصل با این عناوین دارد:
جنگل زمرد، شکار، مراقبت، قول، اِلف ها، گیمیل، مرداب های هوکلند، مجازات، آنگات ها، اِسمِره، افسون، تصمیم دشوار، تغییر شکل، فرار، اسارت، ربوده شده، مواجهه، اشباح، پیشگو، طلسم، وداع.
در قسمتی از این کتاب می خوانیم:
آکشا با جادوگرهای جلوی خانه گفتگو می کرد. سپس به سمت همراهانش برگشت و اشاره نمود پشت سرش راه بیفتند.
در ورودی بزرگ خانه آهسته باز شد. آکشا اظهار داشت: «بیایید، ملکه منتظرتان است.»
آکشا یکسره آنها را به اتاق بزرگ خانه برد. سالنی پرنور با چشمه بزرگی در وسط که جریان آبی از درون آن قل می زد و بیرون می ریخت. پرنده هایی، نزدیک پنجره های پهن می خواندند و آرامش، احساس آسودگی و شکوه که بر فضای سالن حاکم بود، سبب از یاد بردن هوای متعفن، گل ولای و بیچارگی محله های کنار گنداب می شد. آکشای جادوگر پیش آمد و در مقابل ملکه باشکوه که با چهره موقر نشسته بود، زانو زد.
ملکه با لحنی آرام و متین اظهار داشت: «داشتم نگران و بی تاب می شدم، آکشا!»
«بنده را عفو بفرمایید، ملکه من. بی نظمی های محله های جنوب شهر سبب شد که متاسفانه با تاخیر خدمتتان برسیم.»
این کتاب با ۲۰۱ صفحه مصور، شمارگان هزار و ۱۰۰ نسخه و قیمت ۷۲ هزار تومان انتشار یافته است.


منبع:

1400/09/03
14:14:44
0.0 / 5
359
تگهای خبر: بازار , فروش , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
جاویدانی