مأموریت کانون های مساجد مردمی سازی فرهنگ و هنر است

مأموریت کانون های مساجد مردمی سازی فرهنگ و هنر است

به گزارش جاویدانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: مردمی سازی فرهنگ و هنر بر اساس مساجد است که این مأموریت بر عهده کانون های مساجد در سرتاسر کشور است، فرهنگ پیشران حرکت دولت می باشد.


به گزارش جاویدانی به نقل از ایسنا، «محمد مهدی اسماعیلی» در گفت و گوی اختصاصی با ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما)، اظهار نمود: مردمی سازی فرهنگ و هنر بر اساس مساجد است.
وی ادامه داد: در جلسه ای که با مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد سراسر کشور داشتیم این مأموریت به آنها داده شد که در حوزه مردمی سازی فرهنگ و هنر تلاش کنند. همینطور در بحث توسعه و گسترش فرهنگی و آموزش مناطق محروم، محور کار ما مساجد هستند.
اسماعیلی اظهار نمود: تفاهمنامه ای بین معاونت هنری و ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساج منعقد شده است و مبنا و اتکای اصلی ما به ظرفیت های بزرگ مساجد و کانون های فرهنگی و هنری در کشور است.
وی با اشاره به اینکه گام های بلندی در جهت ارتقا فرهنگ و هنر در کشور برمی داریم، اظهار نمود: مأموریت اصلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این دولت، قرار دادن حوزه فرهنگ و هنر در جایگاه اصلی و شایسته است چون که اعتقاد داریم فرهنگ مقدم بر همه حوزه ها و پیشران حرکت دولت می باشد.
منبع:

1400/09/13
16:25:07
0.0 / 5
288
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
جاویدانی