سرپرست اداره كل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی:

فعالیتهای فرهنگی و تبلیغی با محوریت مردم

فعالیتهای فرهنگی و تبلیغی با محوریت مردم

سرپرست اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی اظهار داشت: فعالیتهای فرهنگی و تبلیغی در آذربایجان شرقی با محوریت مردم برگزار می گردد.به گزارش جاویدانی به نقل از مهر، حجت الاسلام و المسلمین سید محمود حسینی ظهر دوشنبه در جلسه شورای فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با تکیه بر لزوم نقش آفرینی مردم در فعالیتهای فرهنگی و تبلیغی اظهار داشت: اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی در جهت راهبری زیست بوم فرهنگی باید در کنار دیگر فعالان و نهادهای فرهنگی باشد و برای اعتلای فرهنگی جامعه تلاش کند.
وی ضمن اشاره به این که تلاش می نماییم رسالت خویش را به خوبی انجام دهیم، افزود: نقش آفرینی مردم در فعالیتهای تبلیغات اسلامی سبب تحول آفرینی و وحدت خواهد شد.
حسینی اضافه کرد: ما هم تلاش می نماییم با نیازسنجی در جامعه و عرضه طرح ها باتوجه به ذائقه مردم، بتوانیم آنچه که در سند تحول مطالبه سازمان تبلیغات اسلامی کشور است، پیاده نمائیم.
سرپرست اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی سپس به درپیش بودن ایام الله دهه فجر اشاره نمود و اظهار داشت: برنامه های دهه فجر هم باید با برنامه ریزی قبلی به صورت پرشور و باشکوه با حضور و نقش آفرینی مردم برگزار گردد.

1400/10/20
13:14:10
0.0 / 5
284
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
جاویدانی