حجت الاسلام حریزاوی مطرح كرد:

بانوان در جهاد تبیین نقش کلیدی دارند

بانوان در جهاد تبیین نقش کلیدی دارند

جاویدانی: به گزارش جاویدانی، حجت الاسلام والمسلمین روح الله حریزاوی رئیس سازمان دارالقرآن الکریم در نشست شورای مرکزی هیئت اندیشه ورز بانوان قرآنی اظهار داشت: امروز جهاد تبیین مطالبه جدی رهبر معظم انقلاب است و برای تحقق کامل آن باید روحیه اندیشه ورزی و تبیین گری هم در بین قشر مذهبی بخصوص بانوان فرهیخته ترویج شود و بسترسازی عملیاتی در این حوزه صورت پذیرد.


به گزارش جاویدانی به نقل از ایسنا، حریزاوی برگزاری جلسات تفسیر و تدبر در قرآن کریم را جهت شکل گیری شبکه تبیین گری مهم و انسان ساز ارزیابی کرد و اظهار داشت: برگزاری این جلسات نقش اساسی در گسترش اندیشه جهاد تبیین دارد و بانوان می توانند نقش کلیدی در این حوزه داشته باشند.
قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی در زمینه گسترش جریان قرآنی در بین دانشگاهیان کشور اظهار داشت: دروس معارف دانشگاهی در زمینه قرآنی دارای خلاء جدی است و سازمان دارالقرآن الکریم با استفاده از ظرفیت هیئت اندیشه ورز بانوان قرآنی و از راه ایجاد ارتباط با گروههای معارف دانشگاه می تواند در اعتلای جریان اندیشه قرآنب نقش آفرینی کند.
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم عنوان کرد: در قرارگاه قرآنی جهاد تبیین تابحال بیست صنف قرآنی را شناسایی شده و لازم است فارغ التحصیلان رشته های علوم قرآنی به این شبکه عظیم دعوت شوند.
وی خاطرنشان کرد: هیئت اندیشه ورز بانوان قرآنی باید به مأموریت مشخصی برسد و نتایج عملیاتی فعالیت ها تا پاییز سالجاری اعلام گردد.1401/05/25
10:43:15
0.0 / 5
197
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
جاویدانی