مدیركل تبلیغات خراسان رضوی:

ماموریت مبلغین ترویج و تبلیغ اسلام هویت است

ماموریت مبلغین ترویج و تبلیغ اسلام هویت است

جاویدانی: مدیركل سازمان تبلیغات خراسان رضوی اظهار داشت: اسلامی كه ما باید پرچمدار آن باشیم وجوه آن شامل اسلام عبادت، جماعت، شریعت، قدرت و سیاست است همینطور اسلامی كه انقلاب پرچم دار آن به حساب می آید اسلام هویت است كه جامع همه ی وجوه است. ماموریت ما و شما ترویج و تبلیغ اسلام هویت است كه امروزه مورد تهاجم قرار گرفته است.


به گزارش جاویدانی به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین كاظم لطفیان در گردهمایی طلایه داران تبلیغ در سالن همایش دانشگاه علوم اسلامی رضوی عنوان كرد: ماموریتی كه بنده و شما در طول زندگی افتخار آن راداریم همان ماموریتی است كه خدا به رسول اكرم(ص) می فرماید این قول ثقیل باید با هنرمندی كه یك مبلغ دارد تبدل به قول میسور، بلیغ و حسن شود و این وظیفه ی هنرمندی بنده و شمای مبلغ است كه در جامعه به مخاطب خودمان القا نماییم.
وی تصریح كرد: اگر شما مصداق این ایه شریفه «و من احسن قولا ممّن دعی الی الله» باشید، دعوت به سمت خدای متعال باید به اطاعت منتهی شود كه این جامعه را وارد وادی معیت می كند كه بزرگترین افتخار یك جامعه است.
لطفیان اظهار داشت: واژه هایی كه در این راستا به كمك ما می آید اول اطاعت، محبت، معرفت، بصیرت، تسلیم و تصدیق است كه مفاهیم ناب و عمیقی دارند كه می توانند نقشه راه یك مبلغ باشند.
مدیر كل سازمان تبلیغات خراسان رضوی بیان كرد: انسان زنگار گرفته باید زمینه ای برای پذیرش نور ولی الله در وجود خود مهیا كند و بعد از آن او را وارد حیات طیبه بشود و در پله آخر «و اسئلهُ اَن یُبلغنی المقام المحمود لكُم عِندالله» بعنوان حسن ختام زندگی یك انسان سالك قرار بگیرد، این ماموریت مهم امروزه بر عهده ی ماست.
وی مطرح كرد: امروزه جامعه ولایی كه پرچمدارش شما محسوب می شوید باید با تمام توان به مبارزه با جامعه مدنی با سبكی كه امروز عده ای از روشنفكران پرچم داری آن را می كنند؛ بپردازد.
لطفیان عنوان كرد: جامعه انقلابی ای كه ما پرچم دارش هستیم خود به خود به وجود نمی آید. این جامعه عناصر انقلابی می خواهد كه روحانیت سرافزار و مبلغان توانمند، برترین و بهترین عنصر برای این كه وجوه جامعه انقلابی را به جامعه تبیین بكنند، هستند و خود هم باید پرچم دارش باشند كه قاعدتا سنبل آن عناصر دین دانی، دین داری و تبیین و ترویج این مفاهیم والاست كه بر عهده بنده و شماست.
وی ادامه داد: مقام معظم رهبری دو یا سه سال پیش در خرداد ماه شاخصه های انقلابی گری را در جامعه ی انقلابی بیان فرمودند كه پایبندی به ارزش ها، اصول و مبانی انقلاب اسلامی، همت بلند برای پیشرفت و پایبندی به استقلال، تقوی دینی و سیاسی و همین طور حساسیت در برابر دشمن است كه این حساسیت در برابر دشمن ماموریتی است كه آقا به بنده و شما و بقیه انقلابی ها ابلاغ فرمودند.
مدیركل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی بیان كرد: در آستانه محرم آن چه از ما انتظار می رود اصل عدالت خواهی، استكبار ستیزی و مسئله خدمت بی منت است كه نباید ازین اصول عقب نشینی نماییم.
وی بیان كرد: كار جهادی و سنگر محكم دفاع از مردم، انقلاب و آرمان های انقلاب از ماموریت های پیش روی ماست. بصیرت افزایی ماموریتی دیگرست كه در آستانه این مناسبت مهم و اساسی بر دوش ما قرار دارد.
لطفیان اظهار داشت: نكته مهم دفاع از جمهوریت و اسلامیت نظام مقدس جمهوری اسلامی است كه دشمن با تمام توان به جنگ این بخش آمده است و مهم ترین پیامی كه قاعدتا این حركت پرارزش شما خواهد داشت صبر كردن شیعه بر ظلم است.1397/06/18
14:26:12
5.0 / 5
4369
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
جاویدانی