مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع):

سیاست جدی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) تمركززدایی و توجه به استان ها است

سیاست جدی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) تمركززدایی و توجه به استان ها است

به گزارش جاویدانی مدیر عامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) اظهار داشت: سیاست بنیاد بین المللی امام رضا(ع) بر اساس تمركززدایی و توجه به استان ها است.


به گزارش جاویدانی به نقل از ایسنا، «محمودرضا برازش» با اشاره به اینكه، اظهار نمود: برنامه ریزی های ما در بنیاد، تمام روزهای سال را پوشش می دهد، به این معنا كه در استان های مختلف برگزاری برنامه ها محدود به مركز استان نیست و عمدتا، شهرستان هایی كه ظرفیت برگزاری و اجرای برنامه را دارند، برنامه های فرهنگی و هنری مختلفی برگزار می گردد.
وی افزود: برنامه شب های فرهنگی، یك برنامه تلفیقی بشمار می رود كه در آن علاوه بر نمایشگاه های عكس، كتاب و آثار تجسمی؛ شعرخوانی، اجرای تعزیه و تئاتر هم در آن پیش بینی شده است، شب های فرهنگی اغلب در چهار شهرستان از هر استانی برگزار می گردد و خوشبختانه مورد استقبال عموم مردم قرار می گیرد.
برازش تصریح كرد: یكی دیگر از اولویت های ما در بنیاد بین المللی امام رضا(ع)، پشتیبانی از تولیدات هنرمندان استان ها بخصوص تولیداتی كه شاخص های فاخر بودن را دارند، هست، تفاوتی نمی كند كه این اثر یك نمایشنامه باشد یا یك انیمیشن و یا حتی یك تابلوی نقاشی، به صورت مثال ما هم اكنون با یكی از نویسندگان برجسته كشور رایزنی كرده ایم و ایشان در حال نگارش رمان از مدینه تا مرو هستند.
وی با اشاره به اینكه قرارداد تولید ۱۲ نمایشنامه با مبحث امام رضا(ع) بسته شده و در حوزه تصویرسازی هم برنامه ریزی هایی انجام شده، اظهار داشت: ما در حوزه رساله ها و حوزه تحقیقات و پژوهش، حمایت هایی را انجام می دهیم، پژوهشگاه فرهنگ و هنر هم در این راه از بنیاد حمایت می كند.
او در آخر تصریح كرد: ایلام پایگاه زائران امام حسین(ع) است و میزبانی این استان در روزهای اربعین زبانزد هست، برگزاری باشكوه جشنواره ملی سفرنامه و خاطره نویسی رضوی دور از انتظار نبود و از برگزاركنندگان این جشنواره تقدیر و تشكر می كنم.
1397/09/26
13:59:04
5.0 / 5
4074
تگهای خبر: جشنواره , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
جاویدانی