وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:

امام راحل به مردم اعتماد جامع داشت

امام راحل به مردم اعتماد جامع داشت

جاویدانی: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم تجدید بیعت با امام راحل(ره) بیان داشت: امام راحل تبلوری بود از ایمان به خدا و مؤمن واقعی و از جانب دیگر اعتماد جامع به مردم داشت.به گزارش خبرگزای مهر، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی قبل از ظهر امروز به همراه تعدادی از اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و معاونان، مدیران و كاركنان این وزارتخانه با حضور در مرقد حضرت امام خمینی (ره) با اهدای تاج گل و ادای احترام به مقام شامخ بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با آرمان های حضرت امام (ره) و شهدا تجدید پیمان كردند.
سید عباس صالحی در حاشیه این مراسم با اشاره به اینكه امام راحل نماد ایمان به خدا و اعتماد به مردم بود، اظهار داشت: اگر بخواهیم در عصر حاضر نماد جامع و كاملی از جامعه انسانی عرضه نماییم، امام راحل تبلوری بود از ایمان به خدا و مؤمن واقعی و از جانب دیگر اعتماد جامع به مردم داشت.
وی اضافه كرد: امام خمینی(ره) هیچ گاه حتی در ایام سخت و تبعید یك لحظه هم اعتمادشان به مردم كاسته نشد و نسبت به مردم متزلزل نشدند.
صالحی افزود: امام راحل در دوران پر بركت عمر خویش، ۱۱ انتخابات در شرایط دشوار آن روزها برگزار كرد كه این نشان داده است پایگاه امام راحل در زمین مردم و در هستی خدا بود كه این تركیب باید سرلوحه كار مسئولان باشد و به آنها كمك نماید و همواره از این روحیه و نگاه والای امام راحل درس بگیرند.

5.0 / 5
4320
1397/11/16
14:33:33
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
جاویدانی