آموزش ۲۰۰طلبه مسلط به زبان های خارجی برای تبیین معارف دوده در اربعین

آموزش ۲۰۰طلبه مسلط به زبان های خارجی برای تبیین معارف دوده در اربعین

جاویدانی: مدیر بنیاد فقه و معارف دوده اظهار داشت: برای اربعین سال آینده باز طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، ۲۰۰ طلبه ایرانی و خارجی مسلط به ۱۰ زبان زنده دنیا آموزش دیدند تا معارف دوده را برای زائران اربعین تبیین كنند.


به گزارش جاویدانی به نقل از ایسنا، حجت الاسلام محمدباقر هاشمی شاهرودی، بامداد امروز در دیدار با آیت الله مصباح یزدی عنوان كرد: در بنیاد فقه و معارف دوده یك كار تحقیقاتی بسیار قوی درباب خانواده طلاب آغاز شد و این اقدام بسیار تأثیرگذار بود و نتایج مهمی به دست آمد؛ در همین راستا ۲۰۰ طلبه آموزش دیدند و به طلاب و خانواده آنها مشاوره نمایش می دهند.

مدیر بنیاد فقه و معارف دوده بیان كرد: اربعین مهم ترین حركت شیعی است و سال قبل ۴ هزار طلبه آموزش دیدند تا پاسخگوی سوالات زائرین باشند و همین طور موضوعاتی را برای زائرین اربعین مطرح كنند تا این حركت تأثیرگذاری بیشتری داشته باشد.

وی افزود: یك دوره تربیتی برای ۸۰۰ نفر از طلاب غیر ایرانی جامعه المصطفی انجام شد و یكشنبه ۲۶ اسفندماه مراسم اختتامیه این دوره برگزار می شود، این دوره برای طلاب خارجی بسیار اثر گذار و مفید بود، همین طور در این مراسم از شیخ عیسی قاسم باز تجلیل خواهد شد.

هاشمی شاهرودی اظهار نمود: آموزش های تربیتی در حوزه بین الملل باز انجام شده است و با هماهنگی ای كه با حشدالشعبی عراق شكل گرفت، به خانواده رزمندگان و شهدای حشدالشعبی عراق، آموزش های تربیتی نمایش شد.

وی اظهار داشت: برای اربعین سال آینده باز طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، ۲۰۰ طلبه ایرانی و خارجی مسلط به ۱۰ زبان زنده دنیا آموزش دیدند تا معارف دوده را برای زائران اربعین تبیین كنند.5.0 / 5
4333
1397/12/25
22:13:08
تگهای خبر: آموزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
جاویدانی