یك پیشنهاد در مورد مكان برگزاری نمایشگاه قرآن مشهد

یك پیشنهاد در مورد مكان برگزاری نمایشگاه قرآن مشهد

به گزارش جاویدانی عضو هیئت علمی مركز جهانی علوم اسلامی اظهار داشت: انتظار استقبال بیشتری از مردم بود ولی به علت دوربودن مسیر نمایشگاه حضور مردم كم رنگ شد. پرپایی این نمایشگاه در نزدیك حرم مطهرحضور مردم را پرشورترمی كند.


محمدعلی رضایی اصفهانی در گفتگو با ایسنا- منطقه خراسان، در مورد عملكرد و سطح كیفیت نمایشگاه قرآن اظهار نمود: امسال در نمایشگاه قرآن مشهد فعالیت بسیار خوبی در زمینه هنری، پژوهشی، آموزشی ونیزدر زمینه نهج البلاغه و صحیفه سجادیه انجام شده است.
وی ادامه داد: امیدواریم شاهد برگزاری این چنین نمایشگاه هایی در سطح شهرستان ها نیزباشیم. من پیشنهاد می دهم كه پرپایی این نمایشگاه در نزدیك حرم مطهر باشد. انتظار استقبال بیشتری از مردم بود ولی به علت دور بودن مسیر نمایشگاه وهمچنین كم بودن تبلیغات در سطح شهر حضور مردم كمرنگ شد. سال قبل استقبال بیشتر بود.
عضو هیئت علمی مركز جهانی علوم اسلامی در مورد كمبودها در نمایشگاه قرآن عنوان كرد: فعالیت های ارزشمندی در خدمت به قرآن انجام شده است. اما كارهای محتوایی بسیاركم بود و كارهای مربوط به خطاطی و هنر جلوه خوبی داشت. متأسفانه برخی از كارهای حاشیه ای بیشتر از اصل مبحث خودنمایی می كرد. نشست های علمی هم در این نمایشگاه كمتر به چشم خورد.
رضایی اصفهانی افزود: این نمایشگاه می توانست در تمام ماه رمضان برگزار گردد و كانونی برای آموزش باشد. استقبال مردم از برنامه های آموزشی و علمی در مباحث قرآنی و كارگاه های تفسیر و… بیشتر خواهد بود.
وی اظهار داشت: نگاه ما به نمایشگاه قرآن باید یك نگاه آموزشی و كاربردی باشد. تغییر ساعت كه مثلاً شروع نمایشگاه از ساعت دو باشد خیلی خوب است. تبادل با نمایشگاه های تهران، اصفهان و قم هم سبب تكمیل شدن بیشتر نمایشگاه مشهد خواهد شد.1398/03/01
18:03:45
5.0 / 5
4372
تگهای خبر: آموزش , قرآن , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
جاویدانی