آیت الله سعیدی: استمرار پیشرفت جامعه نیازمند بی توجهی به نگاه های حزبی است

آیت الله سعیدی: استمرار پیشرفت جامعه نیازمند بی توجهی به نگاه های حزبی است

جاویدانی: نماینده ولی فقیه در استان قم با اشاره به اینكه استمرار پیشرفت در جامعه نیازمند بی توجهی به نگاه های حزبی است، اظهار داشت: حالا با تحریم های بی سابقه روبرو می باشیم كه قسمتی از این تحریم ها خیلی از انقلاب ها را ناتمام گذاشته اما ما نگاهی الهی داشته و از ادامه دادن مسیر خود خسته نمی شویم.


به گزارش جاویدانی به نقل از پایگاه خبری آستان حضرت معصومه سلام الله علیها، آیت الله سیدمحمد سعیدی امروز در دیدار تعدادی از مدیران كل دستگاه های اجرایی استان قم كه در سالن محراب شبستان امام خمینی (ره) حرم مطهر كریمه دوده (س) انجام شد، طی سخنانی اظهار نمود: استعدادهای بسیاری در بین مردم وجود دارد اما باید این استعدادها و همت ها متراكم و افزون شوند تا بتوانیم از فرصت تهدیدها و تحریم ها كه ماندگار نیستند به خوبی استفاده نمائیم.
امام جمعه قم افزود: مردم ثابت كرده اند كه این نظام را اسلامی دانسته و منبع تبلیغات و برنامه های آنها قرآن و عترت است به همین علت می توانیم با بهترین روش ها و برنامه ها و تكیه بر داخل به نتایج مورد نظر برسیم.
آیت الله سعیدی اشاره كرد: حس نوع دوستی، احسان و امداد به دیگران در وجود مردم ایران اسلامی مشاهده می شود كه این احساس بر گرفته از قرآن و عترت است كه منجر به اشتیاق مردم به كار امدادی می شود، این رویكرد در امتداد نگاه مردم به «وجهه الله» است كه اگر این نگاه در ابعاد مختلف همچون تولید داخلی مورد توجه قرار گیرد نتایج قابل توجهی خواهیم بود.
نماینده ولی فقیه در استان قم افزود: نگاه جریانی و جناحی به مسائل سبب شود كه یك جریان و جناح كار و جریان و جناح های مقابل تخریب كنند اما در كار با نگاه به وجهه الله دیگر سوژه جریان و جناح مطرح نیست.
آیت الله سعیدی با اشاره به اینكه استمرار پیشرفت در جامعه نیازمند بی توجهی به نگاه های حزبی است، اشاره كرد: حالا با تحریم های بی سابقه روبرو می باشیم كه قسمتی از این تحریم ها خیلی از انقلاب ها را ناتمام گذاشته اما ما نگاهی الهی داشته و از ادامه دادن مسیر خود خسته نمی شویم.
تولیت آستان مقدس كریمه دوده (س) با اشاره به اینكه در اوج گرفتاری ها هیچگاه سر برابر دشمن خم نكرده ایم، مطرح كرد: حضور آبه در ایران حماسه ای برای نظام اسلامی در متن شرارت های دشمن بود كه رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با این شخصیت بجای دریافت پیام ترامپ، پیام خودرا به سراسر جهان منتقل كردند.
منبع:

5.0 / 5
4005
1398/03/28
13:49:19
تگهای خبر: قرآن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
جاویدانی