توسط نشر نو؛

فلسفه عشق چاپ سومی شد

فلسفه عشق چاپ سومی شد

به گزارش جاویدانی كتاب فلسفه عشق نوشته ارویك سینگر با ترجمه میثم محمدامینی توسط نشر نو به چاپ سوم رسید.به گزارش جاویدانی به نقل از مهر، كتاب «فلسفه عشق» نوشته ارویك سینگر با ترجمه میثم محمدامینی اخیرا توسط نشر نو به چاپ سوم رسیده است.
چاپ های اول و دوم این كتاب، به ترتیب مهر و آبان ماه سال قبل به بازار عرضه شدند. «فلسفه عشق» دربرگیرنده چكیده ای از محتوا و فهم مولف اثر از مسائل محوری در رابطه با عشق و آمیزش جنسی برای مخاطبان و خوانندگان غیرتخصصی است. به قول ارویك سینگر، این كتاب خلاصه گزینشی از چشم انداز تمام نمای اندیشه هایی است كه طی سال ها بر آنها اتكا داشته و تا زمان حاضر صفحات كتابها و مقالات بسیاری را به آنها مختص كرده است.
مطالب این كتاب در واقع مصاحبه هایی هستند كه یك تهیه كننده رادیویی با سینگر داشته است. مترجم اثر هم عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی است.
سینگر، استاد فلسفه دانشگاه ام آی تی است كه در این اثر، با عرضه مختصر تاریخ اندیشه ها به شكل گیری برداشت كنونی بشر امروز از مفهوم عشق و جنبه های مختلف آن پرداخته است. این متفكر از دوران جوانی و طی چند دهه دغدغه خویش را به پژوهش در حوزه های عاطفی و جنسی و معنابخشی آنها به تاریخ و حیات بشری معطوف كرده است. او در این راه دو مجموعه سه جلدی مفصل را منتشر نمود كه در سه گانه نخست هدف او «ماهیت عشق» بود و در سه گانه دوم هدفش دست یابی به «معنای زندگی» از رهگذر ماهیت عشق بود (تركیبات داخل گیومه، همان عنوان های دو مجموعه سه جلدی سینگر هستند).
چاپ سوم این كتاب با ۱۳۴ صفحه و قیمت ۱۹ هزار تومان عرضه شده است.


منبع:

1398/05/07
21:17:28
5.0 / 5
4167
تگهای خبر: بازار , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
جاویدانی