مرضیه هاشمی:

43 میلیون نفر در آمریكا زیر خط فقر هستند

43 میلیون نفر در آمریكا زیر خط فقر هستند

به گزارش جاویدانی مجری آمریكایی الاصل شبكه پرس تی وی اظهار داشت: ۴۳ میلیون نفر در آمریكا زیر خط فقر هستند و سیاهپوستان به هر بهانه ای سركوب می شوند.


به گزارش جاویدانی به نقل از مهر مرضیه هاشمی مجری پرس تی وی در همایش حقوق بشر و كرامت انسانی اظهار داشت: من خوب می دانم مفهوم حقوق بشر در آمریكا چیست، بیشتر از ۴۳ میلیون نفر در آمریكا زیر فقر هستند. در آنجا سیاه پوستان هر گاه حركتی انجام دادند، سركوبشان كردند.

وی افزود: دولت آمریكا آغاز كرد مواد مخدر به خصوص كراك را به محله های سیاه پوستان آورد و این محله ها را نابود كردند. من خودم روی این مسائل مستند ساختم. همانطور كه در افغانستان این كار را می كنند.

هاشمی خاطرنشان كرد: اگر خیلی از مردان جوان در زندان باشند كمتر می توانند بچه دار شوند البته من این مسایل را خیلی نمی توانم باز كنم.

وی اظهار داشت: آمریكا به سیاه پوستان می گوید فكر نكنید ما شما را آدم حساب می نماییم آنها در فرگوسن ضد مردم تانك آوردند، متاسفانه این مسائل چیز جدیدی نیست.

مجری پرس تی وی اظهار داشت: سیاه پوستان بی هیچ بهانه ای در آمریكا كشته می شوند، به صورتی كه به یك سیگارفروش حمله كردند و او فریاد می زد نمی توانم نفس بكشم و در اینجا هیچ اتفاقی برای آن پلیس نیفتد اما كسی كه تصویر را گرفته بود زندانی كردند.

هاشمی اضافه كرد: من چه جنایتی در آن كشور كردم كه آن گونه من را با دستبند و پابند دستگیر و با من برخورد كردند، آیا با شاهد اینگونه باید برخورد شود، شما كه مدعی حقوق بشر هستید و احترام به ادیان می گذارید چرا من را بی حجاب كردید، شما به چه حقی اینكار را كردید. من تنها سوال كردم. من چون دیدگاه مقاومتی دارم و طرفدار جمهوری اسلامی هستم آنها با من مخالف هستند و برای آنها مشكل ساز هستم.

وی خاطرنشان ساخت: در سراسر دنیا جنایتهای بیشماری همچون در نیجریه اتفاق می افتد، اما برای آمریكا اهمیتی ندارد و در مورد یك مظلوم مثل شیخ زكزاكی اصلا صحبت نمی كنند.

هاشمی در انتها تصریح كرد: كشمیر امروز مثل روز هفتم محرم است و مردم نمی توانند برای آب و غذا خارج شوند ما همه در این زمینه وظیفه داریم و باید از حقوق بشر در همه جای دنیا حمایت نماییم و هزینه بدهیم. ان شالله خدا از ما راضی باشد.

1398/05/16
15:55:14
5.0 / 5
4150
تگهای خبر: فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
جاویدانی