با سخنرانی سه مرجع تقلید؛

بزرگداشت سالگرد ارتحال علامه طباطبایی

بزرگداشت سالگرد ارتحال علامه طباطبایی

جاویدانی: ایسنا/قم مدیر دارالقرآن علامه طباطبایی از برگزاری سی و هشتمین سالگرد ارتحال مفسر كبیر قرآن، علامه سید محمدحسین طباطبایی با سخنرانی سه مرجع تقلید در دارالقرآن علامه طباطبایی در قم آگاهی داد.


مرتضی نجفی قدسی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: نخستین برنامه در شامگاه چهارشنبه 22 آبان و با همكاری مجمع عالی حكمت اسلامی برگزار می شود؛ در این مراسم اساتید علوم عقلی حوزه حضور خواهند داشت و از بیانات مرجع عالیقدر آیت الله جوادی آملی بهره مند خواهند شد.
مدیر دارالقرآن علامه طباطبایی اظهار داشت: دومین برنامه در شامگاه چهارشنبه 29 آبان و با همكاری انجمن اصول حوزه و با حضور اساتید سطوح عالی فقه و اصول برگزار می شود كه در این مراسم مرجع عالیقدر آیت الله سبحانی سخنران خواهد بود.
وی اضافه كرد: در سومین برنامه نیز كه شامگاه پنجشنبه 30 آبان و با همكاری انجمن علمی ارتباطات و تبلیغ حوزه برگزار می شود، اساتید سطوح عالی و خارج حوزه از بیانات مرجع عالیقدر آیت الله نوری همدانی بهره می برند.
مدیر دارالقرآن علامه طباطبایی افزود: در سومین برنامه بزرگداشت علامه، از تعدادی شخصیت های موفق در عرصه های تبلیغی تجلیل می شود.1398/08/16
20:33:18
5.0 / 5
4167
تگهای خبر: قرآن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
جاویدانی