در گزارش جاویدانی مطرح شد؛

سیل صدمه ای به كتابخانه های جنوب سیستان و بلوچستان نرساند

سیل صدمه ای به كتابخانه های جنوب سیستان و بلوچستان نرساند

جاویدانی: رئیس كتابخانه های عمومی چابهار گفت كتابخانه های این مناطق صدمه ای از سیل ندیده اند، اما لزوم دارد كه اهالی فرهنگ برای كم كردن آلام كودكان و نوجوانان لطمه دیده، آستین همت را بالا بزنند.زیبا مهدی زاده رئیس اداره كتابخانه های عمومی چابهار در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: خوشبختانه كتابخانه های عمومی مناطق سیل زده جنوب استان سیستان و بلوچستان، خصوصاً كتابخانه روستای عوركی صدمه ای ندیده اند، بدین سبب از این نظر به كمك نیاز نداریم.
وی اضافه كرد: بعد از وقوع سیل، بازدیدهای میدانی زیادی از منطقه داشتم. به سبب آنكه كودكان و نوجوانان از این رخداد لطمه بیشتری دیده اند، من و همكارانم می خواهیم برنامه هایی فرهنگی را برای آنها تدارك ببینیم تا اندكی از آلام آنها كاسته شود. به همین دلیل مقرر است كمپ هایی برپا شود.
مهدی زاده اظهار داشت: از اهالی فرهنگ و قلم در كل كشور تقاضا دارم اگر می توانند، با حضور در مناطق سیل زده به اجرای برنامه های فرهنگی شاد و قصه خوانی و قصه گویی بپردازند. برنامه هایی كه هم جنبه آموزشی داشته باشند و هم مرهمی بر آلام و زخم هایی باشند كه سیل بر جسم و روح كودكان و نوجوانان جنوب استان سیستان و بلوچستان وارد آورده است.

5.0 / 5
4032
1398/10/28
14:25:57
تگهای خبر: آموزش , فرهنگ , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
جاویدانی