سه انتصاب جدید در مجمع جهانی اهل بیت(ع)

سه انتصاب جدید در مجمع جهانی اهل بیت(ع)

جاویدانی: حجت الاسلام و المسلمین رمضانی- دبیركل مجمع جهانی اهل بیت(ع) - در احكامی جداگانه حجج الاسلام زارعان، احمدی تبار و فرمانیان را به سمت معاون امور بین الملل اهل بیت(ع)، معاون امور فرهنگی مجمع جهانی اهل بیت(ع) و مسئول دانشنامه ویكی شیعه منصوب نمود.


معاون امور بین الملل مجمع جهانی دوده منصوب شد
به گزارش جاویدانی به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین رمضانی دبیركل مجمع جهانی اهل بیت(ع) در حكمی حجت الاسلام والمسلمین محمدجواد زارعان را بعنوان معاون امور بین الملل مجمع جهانی اهل بیت(علیهم السلام) منصوب نمود.
متن حكم دبیركل مجمع جهانی اهل بیت(ع) به شرح زیر است:
بسمه تعالی
حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دكتر محمدجواد زارعان "دام توفیقه"
با توجه به فضل الهی نظر به سوابق علمی، اجرائی و تجربیات باارزش جنابعالی در عرصه بین المللی، به سبب این حكم شما را بعنوان مشاور دبیركل و معاون امور بین الملل مجمع جهانی اهل بیت(علیهم السلام) منصوب می نمایم.
امید است با بهره گیری از ظرفیت های موجود، بررسی و شناسایی امكانات بالقوه و بالفعل پیروان اهل بیت(علیهم السلام)، امور مربوط به حمایت، توانمندسازی و شبكه سازی شیعیان را به شكل شایسته و مطلوب ساماندهی نمائید.
راه اندازی، توسعه و تقویت مجامع محلی و مدیریت بر آنها، تلاش در جهت ارتقاء وضعیت اعتقادی و فكری و اجتماعی پیروان اهل بیت(علیهم السلام) با رویكرد عقلانی و معنوی و ترویج فرهنگ عدالت خواهی از راهبردهای مهمی است كه می تواند زمینه هم افزائی را فراهم سازد.
امید است با اتكال به خداوند متعال و در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) با نصب العین قراردادن ارزش های والای اسلام و مكتب اهل بیت(علیهم السلام)، موفّق و مؤید باشید.


معاون امور فرهنگی مجمع جهانی اهل بیت(ع) منصوب شد
رضا رمضانی دبیركل مجمع جهانی اهل بیت(ع) در حكمی حجت الاسلام والمسلمین احمد احمدی تبار را به سمت معاون امور فرهنگی مجمع جهانی اهل بیت(ع) منصوب نمود.
متن حكم دبیركل مجمع جهانی اهل بیت(ع) به شرح زیر است:
بسمه تعالی
حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای احمد احمدی تبار "دام توفیقه"
با توجه به فضل الهی و نظر بمراتب علم، تقوا و تجربیات باارزش جنابعالی در عرصه فرهنگی، با حفظ سمت قائم مقامی به سبب این حكم شما را بعنوان معاون امور فرهنگی مجمع جهانی اهل بیت(علیهم السلام) منصوب می نمایم.
امید است باتوجه به ظرفیت های موجود با رویكرد تحول گرایانه مبتنی بر چشم انداز برنامه ای، با تدوین برنامه های فرهنگی و آموزشی جهت ارشاد و ارتقاء پیروان اهل بیت(علیهم السلام)، امور را به شكل شایسته و مطلوب ساماندهی نمائید.
بدیهی است اقدامات لازم در زمینه تحقیق، تألیف و ترجمه پیرامون فرهنگ و معارف اهل بیت(علیهم السلام)، همكاری آموزشی و پرورشی علمی با مراكز علمی، تحقیقاتی و دانشگاهی خارج و داخل كشور، هدایت و پشتیبانی از كارهای فرهنگی پیروان اهل
بیت(علیهم السلام)، شناخت محیطیو برنامه ریزی های متناسب با اقتضائات بومی و جغرافیایی و فرهنگی از راهبردهای مهمی است كه می تواند زمینه هم افزائی را فراهم سازد.
ان شاءالله با اتكال به خداوند متعال و در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) با نصب العین قراردادن ارزش های والای اسلام و مكتب اهل بیت(علیهم السلام)، موفّق و مؤید باشید.


انتصاب مسئول دانشنامه ویكی شیعه با حكم دبیركل مجمع جهانی اهل بیت(ع)
حجت الاسلام والمسلمین رضا رمضانی دبیركل مجمع جهانی اهل بیت(ع) در حكمی حجت الاسلام والمسلمین مهدی فرمانیان را بعنوان مسئول دانشنامه ویكی شیعه منصوب نمود.
متن حكم دبیركل مجمع جهانی اهل بیت(ع) به شرح زیر است:
بسمه تعالی
حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دكتر مهدی فرمانیان "دام توفیقه"
با توجه به فضل الهی و نظر به تجارب و خدمات بهادار جنابعالی، به سبب این حكم شما را بعنوان مسئول دانشنامه ویكی شیعه منصوب می نمایم.
ضمن تشكر از خدمات بهادار جنابعالی در طول خدمت در معاونت امور بین الملل، انتظار می رود باتوجه به اصول و سیاست های حاكم بر دانشنامه ویكی شیعه، ازجمله معرفی مكتب اهل بیت(علیهم السلام)، تهیه و بارگذاری مداخل و مقالات وزین و علمی مذهب تشیع "اثنی عشری" و قرائت رسمی و دقیق این مذهب بر طبق اندیشه ها و بیانات امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای(مدظه العالی)، با توكل به خداوند متعال و در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) در امتداد تحقق اهداف مجمع موفّق و مؤید باشید.
سلامتی، عزّت و توفیق شما را از خدای متعال مسئلت دارم.

1398/11/01
18:49:04
5.0 / 5
4078
تگهای خبر: آموزش , خدمات , دانشگاه , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
جاویدانی