با حكم حجت الاسلام امرودی؛

مدیركل جدید روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری انتخاب شد

مدیركل جدید روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری انتخاب شد

به گزارش جاویدانی سعید صدراییان بعنوان مدیر كل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران انتخاب شد.به گزارش جاویدانی به نقل از مهر، سعید صدرائیان با حكم حجت الاسلام میثم امرودی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران بعنوان مدیر كل روابط عمومی و امور بین الملل این سازمان انتخاب شد.
در مشروح این حكم آمده است:
«نظر به شایستگی، تعهد و تجارب مدیریتی جنابعالی به باعث این حكم بعنوان مدیركل روابط عمومی و امور بین الملل منصوب می شوید.
شایسته است با اتكا بر انگیزه، نیروی جوانی، ایمان و روحیه انقلابی مورد تاكید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، ضمن رعایت كامل قوانین، مقررات، كرامت اخلاقی و با حسن تدبیر و تعامل مثبت و مؤثر نسبت به نشر اخبار، اطلاع رسانی خدمات، فعالیت ها و آثار تولیدی سازمان و مراكز تابعه به شهروندان تهرانی و مخاطبان خاص، ارتباط فراگیر با رسانه های جمعی و اصحاب رسانه و خبر، بسترسازی، همكاری و تعاملات خبری و تبلیغی و گسترش كمی و كیفی ارتباطات بین الملل سازمان با بهره گیری از ابزارهای نوین اطلاع رسانی فضای مجازی و نظرات كارشناسی و مشورتی مدیران و كارشناسان اقدام فرمائید. انتظار می رود كلیه معاونان و مدیران در سازمان و مراكز وابسته همكاری لازم را با جنابعالی در راه تحقق موارد فوق داشته باشند.
از درگاه پروردگار یكتا پیروزی و توفیق روز افزون شما را خواستارم.»
سعید صدراییان دانشجوی دكترای علوم سیاسی دانشگاه تهران دارای سوابق مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۳ و فرهنگ سرای ارسباران، مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۲ و فرهنگ سرای ابن سینا، مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۶ و فرهنگ سرای سرو و همینطور سوابق رسانه ای بعنوان سردبیری خبرگزاری مهر، سردبیری روزنامه تابناك، دبیر ارشد هفته نامه پنجره، سردبیری برنامه تلویزیونی مناظره ۱۸۰ درجه و مسئولیت رسانه های معاونت فرهنگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی را در كارنامه خود دارد.
مهدی محمدی پیش از این پست مدیر كل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان را برعهده داشت.

1398/11/08
20:05:15
5.0 / 5
4171
تگهای خبر: خدمات , دانشگاه , فرهنگ , مجازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
جاویدانی