نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان:

انقلاب اسلامی ایران زنده و در حال پیشرفت است

انقلاب اسلامی ایران زنده و در حال پیشرفت است

به گزارش جاویدانی ایسنا/سیستان و بلوچستان نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: انقلاب با وجود همه دشمنی ها هم زنده ماند و هم پیشرفت و توسعه را از جهات مختلف رقم زد.


آیت الله محامی ۱۶ بهمن ماه در بین طلاب حوزه علمیه امام جعفر صادق ضد السلام زابل ضمن بیان تبریك به مناسبت فرارسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی، تصریح كرد: ما همه مدیون خون شهدا هستیم و اگر امروز ما در این كشور زندگی می نماییم و در این مكان جمع شده ایم، مدیون خون شهدا هستیم.

نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان اضافه كرد: یكی از مسائل مهمی كه دهه فجر به خاطر می آورد این است كه دشمنان بدانند ما پس از گذشت ۴۱ سال هنوز هستیم.

وی با اشاره به اینكه در ۴۱ سال قبل دشمن كوشش كرد تا حتی یك روز هم عمر انقلاب اسلامی ایران دوام نیاورد و از جهات مختلف فتنه هایی را بر ضد ما به راه انداخت و زنده ماندن این انقلاب خود یك معجزه بزرگ است، خاطرنشان كرد: این انقلاب با وجود همه دشمنی ها هم زنده ماند و هم پیشرفت و توسعه را از جهات مختلف همچون علمی، سیاسی، اجتماعی و... رقم زد.

آیت الله محامی افزود: در ایام مبارزات انقلاب همه مردم پای كار بودند تا پیروزی محقق شد و پس از آن هم همان مردم در مسائل مختلف همچون دفاع مقدس از كوچك و بزرگ در جنگ حضور بهم رساندند.

وی ادامه داد: اطمینان و اعتماد امام راحل انقلاب به خداوند در ارتباط و راز و نیاز ایشان بوجود آمد و امام خمینی رحمت الله ضد توانست با قدرت انقلاب اسلامی را رهبری و از مشكلات عبور دهد.

نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان تصریح كرد: همه ما باید هدف و همت خویش را بلند بداریم و این كار با برنامه ریزی و حركت در راه خداوند میسر می شود.5.0 / 5
3887
1398/11/18
20:44:20
تگهای خبر: زندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
جاویدانی