مهلت نام نویسی مسابقات سراسری قرآن تمدید نمی گردد

مهلت نام نویسی مسابقات سراسری قرآن تمدید نمی گردد

جاویدانی: رئیس مركز امور قرآنی سازمان اوقاف نظر قطعی و صریحش را درباره عدم تمدید مهلت نام نویسی مسابقات سراسری قرآن اعلام نمود.


به گزارش جاویدانی به نقل از ایسنا، موضوع تمدید مهلت نام نویسی در مسابقات سراسری قرآن کریم به یکی از چالش های این روزها در حوزه قرآنی تبدیل گشته است. موضوعی که "مهدی قره شیخلو" رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف را برای چندمین بار مجاب کرد تا نظرش را در رسانه ملی اعلام نماید.
وی شب گذشته در برنامه مصباح شبکه قرآن حضور یافت و با اعلان اینکه پاسخگویی به مطالبات را وظیفه خود می داند، اظهار داشت: به دنبال این هستیم که اگر تصمیمی اتخاذ می شود، علت آن تصمیم نیز تبیین شود تا همراهی بهتری در ادامه مسیر وجود داشته باشد.
بعضی از رسانه های قرآنی در این روزها به سبب پیگیری مخاطبان و متقاضیانی که اصرار بر تمدید مهلت ثبت نام داشتند، این مطالبه را از سازمان اوقاف پیش گرفتند تا به نتیجه مطلوب برسد اما نظر صریح و قطعی رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف این است که مهلت کافی برای نام نویسی در نظر گرفته شده است.
قره شیخلو اظهار داشت: تمام درخواست هایی که طی این روزها برخی جاماندگان از مسابقات در رسانه ها مطرح کرده اند، دریافت کرده ایم بعضی از آنها بهانه های مختلفی شامل شیوع کرونا، دشواری ثبت نام و بسیاری بهانه های دیگر را مطرح کرده اند. مخاطبان حوزه قرآنی عادت کرده اند در آخرین لحظات ثبت نام کنند.
وی اظهار داشت: که این ۷۶ روز ۹۵۴۴ نفر ثبت نام کرده اند. پس از اختتام ۷۶ روز و درخواست مخاطبان برای تمدید زمان ثبت نام، این مهلت به مدت ۲۶ روز تمدید شده است. در طول این مدت ۱۱ هزار نفر دیگر ثبت نام کرده اند. در ادامه و بعد از درخواست باز هم مهلت نام نویسی تمدید گردید.
دبیر ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآن کشور با اشاره به اینکه نمودار سوم با موضوع سومین تمدید مسابقات در سال قبل است، اظهار داشت: در سومین تمدید مسابقات به مدت ۴۶ روز دیگر تمدید شده است، یعنی در مجموع ۱۴۸ روز فرصت برای ثبت نام در چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم وقت در نظر گرفته شده و نمودار در ایام پایانی آخرین تمدید به صفر رسیده است. این مساله برنامه ریزی ها را گرفتار اشکال می کند. وقتی زمانی برای ثبت نام اعلام می شود همه باید پای بند باشند که در زمان مقرر، ثبت نام کنند. این بی نظمی ها و تأخیر در ثبت نام، برنامه ریزی ها را به تأخیر می اندازد.1399/04/08
23:33:21
5.0 / 5
2385
تگهای خبر: قرآن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
جاویدانی