توسط انتشارات كتاب جمكران؛

كتاب خاطرات سربندهای یا مهدی منتشر گردید

كتاب خاطرات سربندهای یا مهدی منتشر گردید

جاویدانی: کتاب سربندهای یامهدی اثر کوثر شریفی نسب توسط انتشارات کتاب جمکران منتشر و راهی بازار نشر شد.به گزارش جاویدانی به نقل از روابط عمومی انتشارات کتاب جمکران، کتاب «سربندهای یامهدی» با گردآوری و تدوین کوثر شریفی نسب بتازگی و همزمان با ایام نیمه شعبان توسط انتشارات کتاب جمکران منتشر و راهی بازار نشر شده است.
یکی از جلوه های معنوی دوران دفاع مقدس و نبرد حق مقابل باطل توسل و توکل رزمندگان اسلام بوده است. به گواه همه رزمندگان همین ارتباط معنوی، ذکر و نیایش و توسل به اهلبیت راهگشای این نبرد نا برابر و‍‍ پیروزی بخش جبهه اسلام بوده است. در این بین استمداد و توسل به امام زمان (عج) جایگاه ویژه ای در میان رزمندگان داشته است؛ امام حی و حاضری که در حدیثی فرمودند: «إنّا غیر مهملین لمراعاتکم و لا ناسین لذکرکم و لو لا ذلک لنزل بکم اللأواء و اصطلمکم الاعداء»ما، در رسیدگی و سرپرستی شما، کوتاهی و کوتاهی نکرده ایم و یاد شما را از خاطر نبرده ایم، که اگر جز این بوده دشواری ها و مصیبت ها، بر شما فرود می آمد و دشمنان، شما را ریشه کن می کردند.
کتاب «سربندهای یامهدی» ۹۲خاطره درباره ارتباط شهدا و امام زمان عجل الله را شامل می شود.
در قسمتی از این کتاب آمده است:
شب عملیات دل تو ی دلمان نبود. همه می دانستیم اروند رودخانه ی به ظاهر آرام ولی خروشانی است. هر چه می گفتیم «سر طناب رابگیر، فرمانده تویی. اول ستون، فرمانده ها حرکت می کنن» انگار نه انگار. حرف حرف خودش بود. سر طناب را گره زده بود و می اظهار داشت: «خب من هم پشت سر فرمانده مون حرکت می کنم» وقتی آن طرف اروند رسیدیم، تازه حالی مان شده بود چه می گوید. فهمیدیم فرمانده اصلی کی بود. به قول خودش: «فرمانده اصلی همونیه که میاد سر طناب رو می گیره، ما رو میرسونه اون طرف اروند»
این کتاب با ۱۳۲ صفحه و قیمت ۲۱ هزار تومان انتشار یافته است.


منبع:

0.0 / 5
904
1400/01/14
23:40:21
تگهای خبر: بازار , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
جاویدانی