شیرازی مطرح كرد؛

كاندیداها به جای تبلیغات شهری كاغذ را در اختیار ناشران قرار دهند

كاندیداها به جای تبلیغات شهری كاغذ را در اختیار ناشران قرار دهند

به گزارش جاویدانی مدیر انتشارات خط مقدم اظهار داشت: نامزدهای انتخابات شورای شهر و ریاست جمهوری به جای استفاده از کاغذ در تبلیغات شهری، کاغذ مورد استفاده خویش را جهت انتشار کتاب در اختیار انتشاراتی ها قرار دهند.به گزارش جاویدانی به نقل از مهر، حجت الاسلام هادی شیرازی، مدیر انتشارات خط مقدم در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به کمبود و گرانی کاغذ در بازار اظهار داشت: به علت کمبود و گرانی کاغذ نتوانسته ایم نیاز بازار برای چاپ مجدد کتاب هایمان را پاسخ دهیم.
وی اضافه کرد: در ابتدای فصل تابستان درخواست کتاب خوب رو به افزایش است ولی متاسفانه با عنایت به بحران کمبود کاغذ، نتوانسته ایم به این نیاز اهل فرهنگ و عموم مردم به شایستگی پاسخ دهیم. بیشتر از ۱۰ عنوان کتاب جدید آماده انتشار داریم ولی از آغاز سال جاری هیچ سهمیه کاغذی به انتشاراتی ها تعلق نگرفته و بازار کاغذ آزاد هم گرفتار آشفتگی است و کاغذ آزاد به قیمت مناسب پیدا نمی گردد.
مدیر انتشارات خط مقدم در ادامه اظهار داشت: همه این مشکلات سبب شده نه تنها نتوانیم کتاب های جدیدمان را به بازار عرضه نماییم که حتی درخواست تجدید چاپ کتاب های پر فروشی مانند «بیست و هفت روز و یک لبخند»، «ایرانی ها آمدند» و «ابوباران» هم بی پاسخ مانده اند.
حجت الاسلام شیرازی در انتها اظهار داشت: برای پاسخ به نیاز اهل فرهنگ و هنر و مخاطبان ادبیات پایداری به نامزدهای انتخابات شورای شهر و ریاست جمهوری پیشنهاد می دهیم به جای استفاده از کاغذ در تبلیغات شهری، کاغذ مورد استفاده خویش را جهت انتشار کتاب در اختیار انتشاراتی ها قرار دهند.


منبع:

1400/03/19
10:36:01
0.0 / 5
810
تگهای خبر: بازار , فرهنگ , فروش , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
جاویدانی