سردرگمی زائران ایرانی در مرز مهران بعلاوه عكس

سردرگمی زائران ایرانی در مرز مهران بعلاوه عكس

جاویدانی: گزارش های مردمی از مرز مهران، از بروز مشكلاتی در حمل و نقل زائران اربعین به شهرهای مختلف كشورمان حكایت دارد.به گزارش جاویدانی به نقل از ایسنا، چند تن از زائران اربعین كه چهارشنبه شب و صبح پنجشنبه (۹ و ۱۰ آبان) از مرز مهران وارد كشور شده اند، با ایسنا تماس گرفته اند و از وضعیت نامساعد خدمت رسانی به شهروندان در این مرز شكایت كرده اند.

به گفته این افراد، حمل و نقل زائران اربعین حسینی در خاك عراق تا مرز مهران با مشكل خاصی همراه نبوده اما وضعیت ایاب و ذهاب از مرز مهران تا شهرهای مختلف ایران، مشكلات عدیده ای را برای آنها به وجود آورده و قیمت های اعلام شده توسط رانندگان وسایل نقلیه عمومی، بسیار بیش از اندازه معمول گزارش شده است.

برخی از شهروندان گفته اند قیمت حمل و نقل جاده ای تا شهری مثل تهران، حتی تا ۵۰۰ هزار تومان برای هر نفر هم اعلام شده و تا لحظه انتشار این خبر هیچ یك از مسئولان منطقه برای پاسخگویی در میان زائران حضور نیافته اند.

سرمای هوا، ازدحام زیاد زائران و نبود برنامه ریزی مناسب برای اسكان آنها، همچون مشكلاتی است كه برخی زائرانِ حاضر در مرز مهران، در تماس با ایسنا به آنها اشاره كرده اند.

ایسنا ضمن انتشار گلایه ها و درخواست های این زائران برای حل مشكلات مذكور، پیگیر حل این مسائل از مسئولان ذیربط خواهد بود.
عكسی كه یكی از مخاطبان ایسنا از وضعیت مرز مهران در صبح پنجشنبه ارسال كرده است

1397/08/10
01:03:44
5.0 / 5
4667
تگهای خبر: حل مشكلات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
جاویدانی