دعوت هموطنان آشوری برای كمك به سیل زدگان

دعوت هموطنان آشوری برای كمك به سیل زدگان

به گزارش جاویدانی به دنبال وقوع حادثه مصیبت بار سیل ویرانگر، انجمن آشوریان تهران اعلام نمود كه با احساس مسئولیت در قبال ملت بزرگ ایران، اقدام های اساسی خویش را در لحظه های مصیبت سیل شروع كرده است. حالا هیأت مدیره این انجمن، با عنایت به گستره دامنه این فاجعه، اطلاعیه ای صادر و در آن از هموطنان آشوری دعوت كرد كه به یادری هموطنان سیل زده بشتابند.


به گزارش جاویدانی به نقل از ایسنا در این اطلاعیه آمده است: مصیبت دردنگیز سیل ویرانگر كه گریبان گیر بخش عظیمی از خاك و مردم سرزمین مان شده، جامعه آشوریان چون همه آحاد میهن مان را سخت متأثر كرد.
هیأت مدیره انجمن آشوریان، در اولین گام هزینه های برگزاری آئین جشن عید نیسان، سال باستانی آشوریان و با افزودن مبلغ قابل توجه دیگر، از طریق هلال احمر، نثار مصیبت دیدگان سیل كرد.
حالا، این هیأت مدیره با عنایت به گستره فاجعه، از تمامی نهادها و آحاد جامعه آشوری درخواست می كند تا به كمك هموطنان دردمندمان برخیزند. كمك های نقدی و غیرنقدی خویش را مستقیم به هلال احمر تحویل داده و این هیأت مدیره را از آن آگاه سازید؛ كه مایه سپاس خواهد بود.
در صورت عدم دسترسی به نهاد هلال احمر، می توانید با این انجمن، جهت انتقال كمك ها، اعلام كنید تا انجمن، اقدام مقتضی را در این امر به عمل آورد. امید است همانند همیشه با حضور دلگرم ساز خود، به هموطنان رنج دیده و مصیب زده مان، یاری كنید. دبیرخانه انجمن آماده پاسخگویی و امدادرسانی در این زمینه است.5.0 / 5
4707
1398/01/23
13:35:14
تگهای خبر: باستانی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
جاویدانی